Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A macis fiúknak csak a nádszál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macis fiúknak csak a nádszálvékony csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

A kérdésem provokatív, véleményfeltáró... :D Csak kíváncsi vagyok az itteniek véleményére. elég magas vagyok, és alkatilag nem vagyok vékony, de amúgy felesleg se nagyon van rajtam, max 5 kg, egyszerűen csak nem vagyok az a törékeny típus. Iszonyatosan bejönnek a macis típusú srácok, de nem tudom, hogy ők nekik is inkább a vékony csajok jönnek-e be? Hiszen pl egy manapság elég gyakori, gizda sráchoz vékony lány dukál.


21/L


2013. dec. 25. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.
2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Viszont nekem bejönnek a magas nők.
2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arról még nem hallottál, hogy mindenkinek meg van a saját ízlése???

Ez meg, hogy kihez mi dukál már eleve egy akkora baromság...

2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég magas vagy, már ezzel elbuktam.
2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A túl vékony lányok egyenesen taszítanak.
2013. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják ma is vagyok. És nem én egyáltalán nem szeretem a nagyon vékony lányokat. Szeretem ha formás egy lány és ahhoz kell egy kis plusz. Szóval nem kell aggódni. 22\F
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Macis
2013. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Macis srácok forever. :D

2013. dec. 25. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:

"Macis" is vagyok, 187cm is és érdekes kérdés... bejönnek a vékony lányok, de a formás lányok is. Amíg nem magasabb a lány mint én, nem feltétlenül gond, ha magas. Meg az sem kizáró ok, ha magasabb, csak... fura lenne.

De végső soron nem ez alapján választok. Ha egy lány tetszik, az ösztönözhet arra, hogy kezdeményező legyek, de az nem jelenti azt, hogy másmilyen nem tetszhet. Legfeljebb neki kell kezdeményeznie nálam.


22/F

2013. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem. most is macival járok :) én sem vagyok nádszál, kb hasonló alkattal rendelkezünk a leírtak alapján :D ne gondold túl, mindenkinek más tetszik, macik közt is biztos van akinek a vékony, átlagos, vagy épp a szintén ducika lányok jönnek be

21L

2014. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!