Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a lányba akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lányba akivel randizgatok, nem tudom mikor csókoljam meg, nem szeretném megijeszteni. Miből látszik a lányon ha készen áll a csókra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 14:45
 1/9 QueenRavenna ***** válasza:
Te vagy Attila?
2013. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nem ;)
2013. dec. 26. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudod kivenni a lány reakciójából, akkor szerintem rá is kérdezhetsz Nála:) pl.: "Nem zavarna, ha most megcsókolnálak?" vagy valami ilyesmi.
2013. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. És erre egy olyan lány aki nimcs fülig beléd zúgva azt fogja mondani hogy: igen csókolj meg?!?

Én ezt nem látom realisztikusnak.

2013. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt neked erezned, latnod kene a lanyon, hogy mennyire vagyik a csokra.


Vidd el valami romantikus helyre, setara, es erezni fogod. pl: ha megfogod a derekat, vagy atkarolod, latni lehet majd a reakciojabol akar- e ennel tobbet.

2013. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4: Hát szerintem ha a lány visszautasítaná úgy, hogy már jó pár randin túl vannak, akkor az a lány nem is gondolja komolyan az egészet. Ha meg nagyon zárkózott, szégyenlős,vagy még nem érez nagy szerelmet a fiú iránt, akkor sem fog szakítani vele, maximum megmondja, hogy Neki ez még korai, de a fiú legalább tudni fogja, hogy akkor most ezen még nem kell rágódnia.:)
2013. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen megcsókolod mikor úgy érzed, hogy már szabad. Egy lágy érzéki szájrapuszi, ha nem húzódik el jöhet a rendes csók.

Mi történhet? Maximum elhúzódik és közli, hogy még nem jött el az ideje. Azután a következő alkalomkor már lehet ő mászik rád. ;)

2013. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Amúgy figyelned kell a jelzéseket, mert olyan is van, hogy ő ad rá jelet, hogy szeretné. Persze tudom ez nem könnyű! Kerülj közel hozzá, és látni fogod hogy ellenzi-e a közeledést. De finoman. Végső esetben a kérdés se rossz.

2013. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem minél elöbb próbálod meg annál elöbb tudod meg holtart a kapcsolatotok!

Mellesleg vannak olyan személyek akik várnak erre nem szabad sokáig halogatni! :)

Tapasztalat!

2014. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!