Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondolnátok egy ufómániás fiúról?

Figyelt kérdés

22 éves , megszállottam nézi az interneten az eféléket,

hisz bnnük,beszél róluk hogy miket hallot szerinte hogy néznek ki stb...

amúgy meg egy csendes zárkozott srác lenne

mit gondolnátok róla ismerkednétek vele?



2013. dec. 26. 19:46
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Nem ajánlanék kapcsolatot mert mivan ha egyszzer elviszik. a csaj meg ittmarad szerelmi bánatában. semmi értelme nem volna.
2013. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem cuki ha egy srácnak van valami hóbortja :D nekem is van egy ;P azért ne legyen teljesen bekattanva ^^
2013. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bevallom ismeretlenként,hogy,én is hasonló vok ;)
2013. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írok :D bocsi F vok,csak muszály volt hozzá szólnom :p XDD :D Megkaptam az űzit,de jobb, ha nem látod ki vok :p ...am meg, nem az a lényeg,hogy ki, mivel foglalkozik, hanem az, hogy van-e más is ami esetleg közös téma! :) Ha valaki szeret valakit,akkor tök mind.1 sz.tem, milyen néha napján valaki! :) Főleg akkor nem volna gond,ha a fiu,és lány Úgyszint, UFO mániás! ;) (Am... tudom,mi volt a célja, ennek a kérdésnek, nagyon cseles mondhatom... ;) )! Üdv:. Anonymusok Anonymusa! :D
2013. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!