Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok: Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok: Ebben az esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bejön meg minden.

A Bökkenő az, ő nem akar semmit se mert nem meri felvállalni magát, egy kapcsolata volt is, de ő szakított mert nem akart semmi bonyodalmat. A srácnak minap szerelmet vallottam, ugyanazt tette mint az exbarátjával , szépen letiltott..

A Vicc az, hogy én meg tudom a lakcímüket.. Írjak egy nyílt levelet? Mit tartalmazzon, s jó ötlet ez?

Ma akartam is írni neki hogy inkább jöjjön újra az exbarátjával össze, de fontos lenne ha segítenék neki, illetve valljuk be, bókolt nekem a drágaságom de még hogy... megtalálta az Achillesinamat! Addig addig szórakozott velem hogy na, ezt nem hagyhatom annyiban.

Lehet ez a célja is hogy írjak nekik nyílt levelet, így akarna Comming Outolni,

de nagyon tanácstalan vagyok..

Légyszíves, segítsetek!

Mindenképpen gondolkozok valamiféle visszavágón mert OMG így még nem szórakoztak velem..



2013. dec. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érez is valamit irántad, joga van úgy dönteni, hogy nem enged az érzelmeinek, mert nem éri meg. Ha nem vallott konkrétan szerelmet, te hibáztál, a fantáziádért, hogy mibe élted bele magad, nem ő a felelős. De ha szándékosan játszott is veled, ez akkor is durva bosszú lenne érte. Elég lenne például megzsarolni ezzel, hogy kárpótoljon valahogy.
2013. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
"letiltott" meg "tudom a lakcímüket" ÉLŐben ismerkedj, ne csak az interneten!
2013. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Idő közben tisztázódott.
2013. dec. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!