Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ellentm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az ellentmondásosságról?

Figyelt kérdés

Tehát jellemzem magam, a kérdés az ellentmondásosságra utal, mit gondoltok egy ilyen emberről, előny/hátrány?


1. hiú, önimádó, irigy, külsőségekre (smink és öltözködés és stílus) nagyon ügyelő, kritikus másokkal és magával szemben, perfekcionista, akaratos, önfejű, makacs, vad (bulikat tekintve), flegma, hangulatember


2. érzelmes, öntudatos, analitikus, könnyen túlproblémáz, túlgondol dolgokat, őszinte, mély dolgokról, érzelmekről szeret beszélgetni sokat, sok pszichológiát olvas, ambíciózus, szeret egyedül lenni és társaságban is lenni (tehát introvertált és extravertált is-ha ezt valaki tudja mi), eredeti, kreatív, önelemző, mindig javulni, fejlődni akar, egy kapcsolatban odaadó,szerető fél, művészetek felé nyitott (van amit csinál is), szereti az elvont dolgokat


Azért írtam így kétfelé, mert két főbb sztereotípia, de mindkettő én vagyok.

16L


2013. dec. 27. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"introvertált és extravertált is-ha ezt valaki tudja mi"


Helyesen: extrovertált. De egyébként rajtad kívül senki...


A kérdésre válaszolva: különösebben semmit. Mondjuk szerintem egy 16 éves lány ne bulizzon vadul; illetve bulizhat, de akkor hozzám ne legyen sok köze.

2013. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél bulizós, nagyon szimpatikus ember volnál számomra, mert hasonló kaliberű fiú vagyok én is.

Azt hittem, csak én vagyok introvertált és extrovertált egyszerre.

2013. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. De a #1es nem én vagyok.
2013. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon sok ilyen ember van aki mindkettő
2013. dec. 27. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
SENKI se lehet egyszerre mindkettő! Ha mindkét tulajdonság személyiségjegyeit egyenlően magadon viseled, akkor EGYIK SE jellemző rád.
2013. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
valszeg a valós személyiséged az érzékeny, introvertált oldalad, a bulizós extrovertálttal pedig kompenzálsz
2013. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!