Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizikálisan erős, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikálisan erős, sportos lányok, hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Nektek baj, ha a párotok gyengébb, vékonyabb?

Pl.: én nem vagyok élsportoló, sem kajakos, sem focista, sem semmi, csak egy átlagos figura.

Zavar titeket, ha adott sportágatoknál. hobbitoknál fogva erősebbek vagytok párotoknál? Zavaró? Bejön? Elfogadjátok?


Vagy miképp látjátok?



2013. dec. 28. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
b*sszameg, pont ezt akartam kérdezni :D mentem aludni, sziasztok :D
2013. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok erősebb, mint ő, de nem is jönne be.
2013. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem , engem egyáltalán nem zavar.


Az aktuális páromnál mondjuk ez nem érvényes, de volt már rá példa ( és lehet lesz is ), hogy nálam vékonyabb/gyengébb fizikumú férfival jövök össze.


Általában az ilyen művészlelkeknél vagy szellemi munkát végző egyéneknél jellemző, hogy nem fektetnek akkora hangsúlyt a testépítésre, ami engem egyáltalán nem zavar, mert az nem is passzolna a személyiségükhöz.


Ez pont olyan , hogy általában az élsportolók sem atomfizikusok és fordítva, tehát minden típusnak megvannak a maga sajátosságai, én változatos ízlésű vagyok és szerintem ez a legjobb, az ember ne ragadjon le kizárólag egyetlen fajtánál, mert minek ? Minden típusnak megvan a maga előnye és hátránya.

2013. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokat sportolok , az alakomon is látszik és egy férfitől is elvárom, hogy sportos legyen, meg így egészítjük ki egymást.

Én nem tudnám elképzelni, hogy én fitt vagyok, a párom pedig egy vékonyka srác, akinek köze nincs a sporthoz.

És nem a végletekről beszélek, ne legyen kigyúrt stb.

Nekem a férfiassághoz a sportos külső is hozzátartozik :)


27N

2013. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2013. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!