Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek volt már ilyen? :' ( ( (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor baromira szerelmes vagy egy pasiba,és ezt ő is tudja,de egyáltalán nem tetszel neki,ráadásul bunkó is egy kicsit...akkor hogy "felejted el"?:((

2013. dec. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen. Ha bunkó,meghagyom másnak.
2013. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű.:DD
2013. dec. 28. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem csak nő volt bunkó,de otthagytam a picsbe...azóta is egyedül van mint az ujjam!
2013. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belképzelek magamnak minden rosszat róla az segìt hogy "megutàljam"..
2013. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan elfelejtem:)De kizárt,hogy kifognék egy ilyen bunkó pasit.
2013. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Velem volt egyszer egy olyan..hogy az osztálytársam volt a "kiválasztott".. Valahogy kiderültek a dolgok.. Ő is tudta és az osztályban még két haverja.. Ez a fiú, végül elkezdett hazudozni, hogy én miket mondtam neki, ráadásul még elis kezdett bunkózni..Így egyre többen jöttek oda : hogy ez igaz?? Mondtam hogy ez egyáltalán nem így történt!

A két srác(a haverjai)és még plusz egy fiú(akivel annyira nincsenek jóba),sőt még néha ő maga is, mai napig mondogatják a hazugságokat, és az ő kitalált dolgaikat..Ez egy éve történt..De tudom, szünet után is folytatódni fog.. Pillanatok alatt kiábrándultam belőle..

Nehéz volt és nagyon fájt, de sikerült, pedig ott van minden egyes nap..

De már azért néha ellene is fordulnak és engem védenek, de kapom még rendesen én is:D

17/L

2013. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...hát nem tudom miért,de nálam valahogy nem ilyen egyszerű.:(
2013. dec. 28. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy nagyon szerettem egy fiút, de nem érdekeltem úgy, mint lány. Ennek ellenére jó barátnak tartott, és mindig nagyon kedves, figyelmes volt velem. Nos, talán még nehezebb úgy elfelejteni valakit, ha kedves és érdeklődő veled szemben.


Hogy mi segített? Az idő. Nagyon sok idő. Meg aztán egy másik fiú, akinek viszont tetszettem is. :)

2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!