Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, ezt miért kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ezt miért kell?

Figyelt kérdés

Karcsú lány vagyok, igaz, nem sportolok, ezért nincs kockahasam, de mindettől eltekintve hájas se vagyok, hanem természetes testalkatom a sovány.

A barátom viszont folyamatosan nyösztet, hogy de legyen kockahasam, járjak el rendszeresen sportolni, stb. Nem is azért, mert az olyan egészséges, ő csak kockákat szeretne látni az amúgy sem dagadt hasamon. Szinte zavar el a konditerembe.

A problémám az, hogy se időm, se energiám, se lehetőségem erre, plusz nem is akarok, jól érzem magam a bőrömben, nem beszélve arról, hogy a kondizás az én szememben nem sport, egyéb testmozgásra meg még annyi időm sincs, mint erre lenne. Heti egyszer elmegyek aerobikra, de nemhogy azt is becsülné, hogy ennyit megpróbálok (többre tényleg nincs időm), még nyösztet, hogy a heti egy nem elég, az nem látszik meg. De én nem is a külsőmért csinálom, azzal amúgy elégedett vagyok, hanem hogy legalább heti egyszer normálisan tegyek valamit az egészségemért. Mégsem fogja fel. Mégis nyaggat ezzel.

Megjegyzem, az ő külseje sem az a címlapokról leválasztott fajta, de az én szememben így is tökéletes, akkor ő miért nyaggat? Még ha elhízott lennék, de nem...

Hogyan tudnám vele valahogy megértetni a dolgot? Mondtam már neki, hogy rettenetesen zavar ez, volt, mikor pimaszul visszavágtam az ő "mikor lesz kockahasad?" kérdésére, de továbbra is szinte követeli. Mit tehetnék? Egyáltalán, ennyire fontos lenne bárkinek is, hogy kockahasa legyen a barátnőjének? Karcsú vagyok, aránylag nőies formákkal, arányos alkattal, akkor meg mit problémázik? Mit mondhatnék neki, amitől leszállna a témáról?

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és mindig is zavarta, hogy nem izmos-sovány csak simán sovány vagyok, de csak az utóbbi pár hónapban jött rá ez az agybaj.


Előre is köszönöm a megértést és a válaszokat.



2013. dec. 28. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Járunk, babám?
2013. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el a felületes gyökeret
2013. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bzi a srác.
2013. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele neked így a jó és nagyon jól érzed magad, ha pedig nem fogja fel akkor lépj le ettől a felszínes idiótától.

Nem tűnik úgy mintha különösebben szeretne, inkább csak a testedért szeret azért akarja olyanná változtatni ami neki tetszik.

2013. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kapcsolatunk ezen kis részletéből levonni, hogy nem is szeret, csak a testem akarja, elég merész vállalkozás. mindenesetre köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy többen vélik úgy, felesleges az erőlködése :)
2013. dec. 28. 23:41
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

ha ennyire fontos neki a külső vegyen gyurmát, csináljon bábut, aszt annak olyan hasat csinál, amilyet szeretne

ha nem fogja fel, h neked se időd, se kedved, se szükséged nincs rá, akkor haladjon más egóját rombolni

2013. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor pontosítok, szeret de nem szerelmes.
2013. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!