Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, ha megláttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ha megláttok egy pasit meztelenül mondjuk zuhanyzóban volt már, hogy felállt nektek?

Figyelt kérdés
mer ha én lennék egy lány zuhanyzóban hát eléggé esélyes lenne ti ezt, hogy oldjátok meg?

2013. dec. 29. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Napi szinten látok a kondi zuhanyzójában meztelen palikat, az esetek többségében semmilyen hatással nincsenek rám, viszont többször is előfordult már, hogy jöttek be olyanok, akik tetszenek és felállt. Különösebben nem izgatott, befelé fordultam, megvártam, amíg elmúlik. Akik rendszeresen járunk, ismerjük is egymást legalább látásból, szóval volt, hogy a srácok simán kijöttek félmerev farokkal, senki nem csinált belőle ügyet.


21/F

2013. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszoló már le is írta amit lényegében akartam is írni.


Attól, hogy melegek vagyunk, a férfiasságunk még működik, sőt lehet keményebben áll mint egy átlagheteronak O:)

2013. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Amugy mijen melegnek lenni? Könnyü párt találni? Vagynagyon szar? Én kipróbálnám szivesen a meleg-séget.

A lányok olyan idijóták. Néha azt kivánom bár meleg lennék.

2014. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
hát szerintem tök gáz melegnek lenni, nagyon nehéz normális párt találni :(((
2014. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz sincs a melegséggel. Párt is lehet találni csak megfelelő helyen kell keresni. Nem csak netes társkeresőn lehet..


27F

2014. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor áll fel, ha egyedül zuhanyzom :)
2014. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Megnézzük egymást de nincs belőle nagy ügy mert valamelyik fiúnak még tetszik is ha megnézik mert akkor nagyobb lesz az önbizalma haverom hetero én meleg és mindig dicsérem hogy-hogy nézz ki és még tetszik is neki de full hetero.
2014. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki meleg, az a saját testére is gerjedhet akkor, nem? Tükörbe nézve?
2014. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszoló vagyok: szerintem az, hogy valaki tetszik-e magának független attól, hogy homoszexuális-e vagy sem. Ismerek olyan srácot, aki ha meglátja magát a tükörben kb. spontán orgazmusa lesz és évek óta van barátnője, sosem érdekelték a fiúk.


Amire gondolsz, azt nárcizmusnak hívják.

2014. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban rendszeresen felállt a farkam a zuhanyzóban, ha egy jó pasi zuhanyzott mellettem! Eléggé zavarba jöttem akkor! Most 40 elmúltam, és elég jól kordában tudom tartani a farkam! Bár azért párszor meg kell engednem a hideg vizet, ha egy szexi pasi lép be mellém a zuhanyzóba!:)
2014. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!