Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem tud angolul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem tud angolul vagy ezt vegyem egy vallomásnak?

Figyelt kérdés
Még egy hete beszélgettem egy fiúval angolul. Megkérdezte, hogy szeretek e hóembert építeni(tudom ez elég gagyin hangzik de pont a tél volt a téma) Mondtam neki, hogy igen és vissza kérdeztem, hogy ő szeret-e hóembert építeni erre vissza írja, hogy "Yes, I love you so much" Vissza kérdeztem,hogy engem vagy a hóembert. Ő:what? Én megirtam neki,hogy nem értem. Erre ő vissza írta, hogy de értesz engem. Azután még beszélgettünk egy kicsit. Nagyon bejön de a barátnőm nagyon félt tőle. Azóta nem írt a srác de nagyon várom, hogy írjon:). Szerintetek fog még? Szilveszterkor küldjek neki képes lapot vagy az nyomolúsnak tünne??

2013. dec. 29. 12:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ez egyértelmű, hogy arra értette, hogy ő is szeret hóembert építeni és szerintem kicsit furcsállja, hogy te nem érted vagy félreértetted.
2013. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Serintem még ma repülj ki hozzá Törökországba!
2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hol él? Mert ha messze, olyan mindegy, tetszel-e neki.
2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Költőnő? ***** válasza:
32%
az angollal az a baj, h nincs külön szavuk a szeretetre és a szerelemre :)
2013. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lenne -.-" Like és Love. ...
2013. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
a like az kedvelni és tárgyakra mondják nem ?
2013. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Költőnő? ***** válasza:
24%

love-ot is szokták a szeretetre használni;)

likem az ilyen nagyon finom kedvelés csak, a love meg lehet nagyon kedvellek, szeretlek és lehet szerelmes is ;)

2013. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4 de azt írta, hogy love YOU...
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
0%
kérdés, h itt a love e a kérdés vagy a you ;)
2013. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő már a hóemberépítéses kérdésedet is vallomásnak vette, vedd már észre! :D
2013. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!