Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fertozes ez? Egyatalan az?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fertozes ez? Egyatalan az?

Figyelt kérdés

A paromnak a nemiszerven, a makkon, apro piros pottyok jonnek ki idonkent, tobbnyire szex utan. Majd a piros pottyok elmulnak es a helye kiszarad, kirepedezik, fajdalmassa valik.

Ez mitol lehet?


2013. dec. 29. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Talán menjen el egy bőrgyógyászhoz!
2013. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, tényleg dokinak kellene megmutatni...


Esetleg te is elmehetnél nődokihoz... kenetet vesz, beküldi a laborba... ugyanis nagy eséllyel te is fertőzött vagy, csak nálad ezek szerint tünetmentes.

2013. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most voltam december elejen nogyogyasznal, kenetet is vett, megjott az eredmenye is es semmi.

Azert tettem fel a kerdest, hogy esetleg valaki olyan valaszol akinek elofordult hasonlo..

2013. dec. 29. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, gomba, csak a fiúknál ez gyorsabb lefolyású.
2013. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gomba, vagy irritacio okoz hasonlót..

Mindenképpen orvoshoz.

2013. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez mar tobb mint egy eve kezdodott, nekem semmilyen fertozesem, gombam nem lehet. A terhessegem elejen (tavaly osszel) mindent kivizsgaltak nalam. Akkor is ez volt, es azota is. Nekem pedig semmi tunetem nincs, nem is volt. Valoszinuleg irritacio mert akarmilyen kezeles nelkul (max intim mosakodo hasznalata) elmulik 2-3 nap alatt.

Az irritacio ellen mit lehet tenni?

2013. dec. 29. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gumival szexeltek, az is lehet.
2013. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!