Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1számomra nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1számomra nagyon fontos személy aki csalódott bennem és ri. Ancnak tart. Egy éjszaka alatt részegen 2fiú kapott le és megbántam. A srác szóba sem áll velem és amikor rám néz szánalmas a tekintete. Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Ő F/18 én L/16
2013. dec. 29. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet helyrehozni, az ő morális nézetei homlokegyenest ellenkeznek azzal amit csináltál. Csak akkor fog változni a véleménye, ha megváltozik az értékítélete.
2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt nála szerintem sehogy. Vagy ha igen, akkor csak évek alatt. Sajnos van ilyen. S ahogy mondják: az alkohol nem mentség. Semmi olyat nem teszel részegen, ami józanon megbotránkoztat, max. józanon többet mérlegelsz.


Van is egy ilyen mondás: A gyerek és a részeg mondja/mutatja meg az igazat.


Lépj tovább a srácon...

2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok ri..anc és ezt nem tudom hogy tudnam bebizonyitani ha szoba sem all velem.És nagyon nagyon fontos nekem:'(
2013. dec. 29. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Vállald a felelősséget a tetteidért. Ennek a fantasztikus tettednek az a következménye, hogy a srác, aki számodra fontos, elfordul tőled - abszolút jogosan. Bírd ezt a terhet, ha már ilyesmire voltál képes, és fogadd el, hogy ez van, már nem tudod helyrehozni.
2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves lány ne legyen részeg...
2013. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire rosszat csináltam?:( Amúgy csak barátok vagyunk és én érzek többet.
2013. dec. 29. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt az a legszomorúbb az egészben, hogy te komolyan nem veszed észre, mennyire borzalmas az, amit tettél... vegyük szépen sorra...


1. 16 évesen olyan részeg voltál, hogy simán belementél ilyen dolgokba

2. 16 évesen nem is egy, hanem két fiú egy éjszaka alatt... tudod ez olyasmi, ami 20, 30 akárhány évesen is undorító, gáz!!!

2013. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várnod kellene mindenképpen. Végülis "csak" csók volt, semmi más. Márészt te is akartad a csókot, vagy csak úgy lekaptak? Az írásod alapján egész normális lány lehetsz, gondolom csak ismeri ezt az énedet is :)
2013. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy kérdés egy 16 éves csajról, akit ketten dugtak meg részegen egy wc-ben, szerintem ugyanaz a lány, csak most már szebben fogalmazza meg...
2013. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ismeri pont ezért csalódott bennem. Nem akartam csak az egyik fiúval. (aki 2-3 éve még tetszett is ès barátok vagyunk) De a másik is lekapott és nem tudtam normálisan gondolkodni egy pillanatig vissza csókoltam de aztán mondtam hogy elég volt inkább megyek és elbőgtem magam hogy lehettem erre képes. Nem vagyok ri..bi.!
2013. dec. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!