Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes melegeknél hogy alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes melegeknél hogy alakul ez ki, hogy affektálnak? Direkt vagy alapból így beszélnek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem függ össze a szexuális orientálódással a beszédstílus, hacsak nem megjátszott.
2013. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1: valóban nagyon is sok meleg affektál ;) (...)


utálom az ilyesmit. eleve nem vagyok melegpárti, ennek ellenére elfogadom őket. de ha megjátszák magukat, feltünősködnek (mert a legtöbbjüknek feltünési viszketegségük is van!), és emellé még affektálnak is, na olyankor feláll a hátamon a szőr és az baromira idegesítő számomra :)))))

2013. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én heterónál még nem láttam olyat, hogy így beszélj. (Mint pl. Alföldi)
2013. dec. 30. 00:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretem őket, de attól még a véleményemnél kitartok. Sok b*zi affektál, ahogy sok nem b*zi is. Nem ettől függ.
2013. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg nincs bajom velük, de kitartok a véleményem mellett. Nem láttam még heteroban olyat, aki így beszélne. Mutass egyet!
2013. dec. 30. 01:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kiírnám ide a nevét, egyrészt kimoderálnák, másrészt jogilag is kifogásolható. Maradjunk annyiban, hogy ismerek ilyet.
2013. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval egyet ismersz? Úgy értettem, hogy híres embert, mert feltételezem, nincsenek közös ismerőseink.
2013. dec. 30. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Van pár heteroszexuális férfi aki úgy énekel mint egy operaénekesnő!


Kérdező, ha te vagy az akire gondolok, akkor jól kiakaszthatott a hangom tényleg :O

2013. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az éneklés nem affektálás, és én nem arról beszélek, hogy valakinek alapból vékonyabb a hangja, mert ilyet én is ismerek, hanem, amikor így természetellenesen ejtik a szavakat, mint - ha már az operaénekeseknél tartunk - Vásáry André: http://www.youtube.com/watch?v=szufn1NRtQc


(Egyébként szoprán férfi énekesből állítólag van vagy 5 a világon, szóval ez nem egy gyakori jelenség.)

2013. dec. 30. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Fehér Zoliról is azt gondolták, h meleg, pedig családja van. Attól mert valaki hetero még lehet érzékeny és "lányosabb" viselkedésű. Vannak a meleg között akik rájátszanak, és akik egyszerűen ilyenek. Én sem vagyok az a nagyon férfias, de ilyen vagyok és kész, nem tehetek róla, és nem is akarok megváltozni. A lányok között is nagyon sok az affektáló. És az legalább annyira zavaró.

2013. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!