Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szeretitek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek ha egy pasi full őszinte?

Figyelt kérdés
Akkor is ha mondjuk az ismerkedés elején megmondja,hogy ő csak szexet akar semmi mást?Tiszta lapokkal játszik,de legalább nem terel.
2013. dec. 30. 21:20
1 2
 11/15 SullaFelix89 ***** válasza:
9%
Nem szeretik, ha őszinte vagy, hiába hazudják itt, hogy igen.
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Most, ha megmondja az igazságot és nemet kap, akkor nem értem min akadnak ki itt a válaszadók.

Ő is őszinte és a nő is őszinte. Azzal, hogy nemet mond, az nem hazugság. Az is őszinteség. És igen sokkal jobb tudni, hogy csak alkalmi valami, mert akkor a másik fél dönthet, hogy ki akarja-e tenni magát annak, hogy esetleg érzelmet is belevisz, és akkor koppan, hogy csak arra kellett, mint tudja, hogy érzelmek nem játszanak.

Ha egy nő őszintén megkérdezné tőletek, hogy én nem akarok csak szexelni, hanem társat keresek, akkor is így ki lennétek akadva ha ti erre nemet mondtok, vagy ennyire buta itt néhány kisfiú?

Igen, legyél őszinte, mond meg mit akarsz és akinél ez játszik, az úgy is igent mond, a többi meg valahol hálás lesz, mert legalább megkímélted egy csalódástól.

2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a) megmondtam neki(k) az elején, hogy csak szex - sok/nulla eredmény

b) buliban kissé becsípve hitegettem őket, de csak arra az estére kellettek - működik a dolog


Tényleg így van.

2013. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ez érdekes.

Én ha megmondtam egy férfinak,hogy csak szexre kell,akkor MINDIG meg is kaptam.Mondjuk én nimfomániás vagyok.

Tehát a férfiak mind-mind r*bancok,akiket bármikor meg lehet kapni és értékelik az őszinteséget.

A nők szintén értékelik,csak ők nem r*bancok.Inkább azt akarják,hogy hazudjanak nekik,hogy elhihessék.

Általánosítottam,tessék lepontozni!

Hazugság után szexelni nem egészséges,és fiúk,aki hazudik,annak büdi lesz a szája,fujj.

2013. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
pont erre vágyunk!! utálom ha terelnek..
2014. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!