Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejön nektek egy ilyen kocsi?

Figyelt kérdés

[link]


nagy felbontású a kép úgyhogy lehet várni kell egy kicsit h betöltsön... de itt egy másik róla


[link]


szóval mennyire nedvesíti a bugyit egy ilyen kocsi?



2013. dec. 31. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ettől nem fog senki sem nedves lenni,max. egy Aventadortól fog nedvesedni egy ribinek.

Normális csaj nem a pénztől,és kocsitól indul be.

2013. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lamborghini 4ever :))

Az kell a nőknek, nem Tojoda...

2013. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semennyire..De igazából egy autó sem szokta a "bugyimat nedvesíteni". Elég felszínes lehetsz, ha azt gondolod, hogy az autó fog lázba hozni. :D
2013. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azért vicces :D h azt írjátok h egy normális csaj nem a pénztől és a kocsitól indul be de azért a végére hozzáírjátok h egy lamborghinitől meg egy avendatortól mégis beindul ami olyan 100 milliónál kezdődik ugye akkor mégse vagytok normálisak önmagatokat cáfoljátok a második mondatban micsoda női logika :D... szóval nem én vagyok felszínes én csak feltettem egy kérdést... ha tudnám ugye akkor nem kérdezném jaj ostoba pics*k :D
2013. dec. 31. 10:06
 5/13 A kérdező kommentje:
szóval beindultok mégis.. értsük! csak nem a celicától hanem mondjuk egy olaj sejk kocsijától akik kedvence az anál szex :D mondjuk ezt a problémát egy kis dubajozással könnyen lehet orvosolni :D
2013. dec. 31. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első nem is csaj volt, de ha igen akkor is odaírta, hogy nem ő, hanem egy RIBI fog nedvesedni a 100 millás kocsiktól.
2013. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szép coupe a Celica, bár nekem az eggyel újabb széria jobban tetszik. :)

20/L

2013. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bocs, nem szexelek autókkal, ergo, nem is izgulok rájuk. engem a férfi érdekel, aki vezeti, de sajnos a jelek szerint rád nem tudnék izgulni. milyen kár.

az autót a 2. képen amúgy lemoshatnád, vagy polírozhatnád, vagy valami, az orra olyan furán matt a többi részéhez képest.

2013. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de ehhez már egyfajta lelki sivárság kell, hogy valaki azt higgye, hogy egy kb. 10 éves, lepattant kocsival bármilyen lányt táncba vihet, sőt a beírt kulcsszavak alapján még a szerelmet is ettől várja...


Félre ne érts, az is legalább ennyire szánalmas, ha valaki egy zsír új, 25 milliós Porschéval gondolkodok ugyanígy, viszont annak legalább tényleg van esélye pár felszínes ribizlire, akiknek meg az az élet értelme, hogy olyan sztorikat tudjon mondani, amitől a barinők sárgulnak az irigységtől...

2013. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8as válaszoló.. :D Ez csak egy netes kép, nem az övé... ;)


9es... 10 éves autó?? :D Adj hozzá még majdnem 10et. :D

2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!