Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a plüss állatkáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha a plüss állatkáimmal alukálok?

Figyelt kérdés

Minden nap játszom velük, beszélgetek velük és ők is beszélnek velem. Ők az én kis barátaim. :)

Lányok, zavarna titeket, ha megtudnátok ezt egy friss kapcsolat elején a barátotokról?


23F



2013. dec. 31. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Édes cukipofa vagy
2013. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
22/F vagyok sokszor a piros angrybirds plüssömmel alszok oszt akkor mi van? tetszik a játék meg ez a plüss jelenleg ez az 1etlen plüssöm :D
2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Amíg ti ezekkel loserkodtok, én nőkkel nyomok :)
2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem ciki ha egy ilyen idős fiú plüssel alszik, de hogy azokkal játszik, hát az öhm furcsa.

Amúgy a barátom is alszik plüssel, igaz azt tőlem kapta arra az esetre hogy ha én nem vagyok vele és hiányoznék neki akkor tudjon mihez bújni :)

2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Az nem zavar, hogy azokkal alszol, de beszélsz hozzájuk és játszol velük. Wtf??
2013. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az együtt alvás még belefér, a játszadozás meg beszélgetés velük már kemény
2013. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Háááát kérdező nem lesz egyszerű dolgod olyan lányt találni, akinek ezen nem akad fel a szeme, az biztos :)


Ahogy szokták mondani, megfizethetetlen olyan társat találni, akivel a mentális kórképetek egyezik :DDDD

2013. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobban tudnám tolerálni az állatkáidat, mintha más ribizlikkel alukálnál a kapcsolatunk alatt.
2013. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

az alvás még nem, de a többi azért kicsit meredek... :D

én úgy behúznám a kéziféket, h csak úgy nyekken!

2013. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok lövész dzsemborikon én hol 17. századi trapper, hol cowboy, hol pedig déli tizedes vagyok full déli egyenruhában :)

Ha belegondolok ez is megérne egy misét :DDDD

2013. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!