Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, milyen ruhát látnátok szívesen egy férfin?

Figyelt kérdés

Nektek milyen ruha tetszene egy 24 éves fiatalemberen? Persze nekem is van pár preferenciám. Főleg elegáns és sportos kombinációk érdekelnének. Olyan hatást szeretnék, hogy az jöjjön le rólam, ez egy magabiztos, komoly férfi aki tudja mit akar.

Jöhet alkalmi, és mindennapi viselet is. Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2014. jan. 1. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátomnak fekete ingei vannak, megveszek, ha látom rajta :D
2014. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fekete ingeket én is nagyon szeretem hordani.

Azt elfelejtettem kiírni, hogy nagyon örülnék ha linkelnétek nekem képeket.

2014. jan. 1. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A linken való ruhák, amit előttem írtak, az engem kifejezetten taszít.
2014. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felpontoztam, de nekem sem igazán tetszik. A nadrág az ok, az ing sem lenne rossz pár árnyalattal sötétebb kiadásban, de azt a kabátot fel nem venném, ráadásul, nem tudom, de olyan minth a srácnak kicsi lenne, az ujja nagyon rövid.
2014. jan. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!