Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok részegen smst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok részegen smst küldeni? Ha igen, meg szoktátok bánni? F

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem részegedem le soha! :) Ennyi a titok! Így az asszonyt sem akasztom ki! :)
2014. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem "szoktam" berúgni rendszeresen
2014. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer küldtem, nem bántam meg. :D Életemben először (és utoljára) rúgtam be 18 évesen, érettségi után nyáron. Volt egy osztálytársam, akibe már kb 2 éve bele voltam zúgva, de én túl bátortalan voltam, hogy ezt jelezzem felé. Érettségi környékén viszont már elég sokat beszélgettünk, de nem kezdeményezett, én meg nyáron szomorú voltam, hogy akkor itt vége is volt az egésznek, nem látjuk egymást többé. Egy házibuliban tehát berúgtam, és nagyon hiányzott a srác (akkor már kb. 2 hónapja nem láttam), és küldtem neki egy sms-t, hogy "Szükségem van rád, gyere ide!" :D Visszaírt, hogy hova jöjjön, megírtam neki a címet és egy óra múlva ott volt, másik buliból jött át. :D Kiderült hogy én is tetszettem neki, csak ő sem mert mozdulni, hogy nekem biztos nem jön be ő.

Összejöttünk, ami szerintem nem történt volna meg, ha nem küldöm el részegen azt az sms-t (józanon sose mertem volna :D). Egy év múlva szakítottunk, de nem bántam meg azt a kapcsolatot, szóval az sms-t sem. :)


20/L

2014. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Amíg tudok írni, addig nem vagyok olyan részeg, hogy ilyen lükeséget csináljak, miután meg már nem tudok írni, utána tök mindegy :D
2014. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!