Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle? Persze csak ha ilyet lehet.

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt, de megbeszéltük a dolgokat és csak a barátságban maradtunk. De így nagyon rossz, hogy én szeretem. Mit csináljak, hogy kiszeressek belőle? Ő barátságon kívül mást nem tud elképzelni, sajnos. Valami ötlet? Amúgy ilyen "legjobb fiú barátom vagy"-ról van szó.
2014. jan. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja :)
2014. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne barátként viselkedj, hanem férfiként. Ha nem akar veled lenni, akkor minek loholsz utána?
2014. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ebbe így belehalok, basszus ! :( Nekem a ő a tökéletes. :/
2014. jan. 1. 18:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátként is nagyon szeretem. :/
2014. jan. 1. 18:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/F. És, elnézést a helyesírási hibákért, biztos van. :)
2014. jan. 1. 19:00
 6/6 Moszuke ***** válasza:

a csajnak kéne téged következetesen leépítenie, de erre amint látjuk ő nem képes. (felmerül a kérdés bennem, hogy ez esetben mit akarsz tőle, de mind1.)


így rád hárul a feladat, hogy leépítsd őt.

fogd szépen és copy paste:


szia,

tudom, hogy már többször elmondtad, hogy te csak is barátként tudsz rám tekinteni és azonban képtelen vagyok elnyomni az irántad érzett szerelmem és úgy tenni mintha csak barátok lennénk.

a saját magam érdekében fokozatosan le szeretném építeni majd, szeretném megszakítani veled minden kapcsolatomat, mert ha mi rendszeresen tartjuk a kapcsolatot akkor bennem a remény lángja sosem fog kialudni. tisztában vagyok azzal, hogy egy kapcsolathoz két ember szükséges és tiszteletben tartom a döntése, hogy nem nézem rám "úgy".

szeretném ha te is megértenéd és békében tudnánk elválni.

2014. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!