Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változna valami, ha mosolyogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változna valami, ha mosolyogva mennék az utcán?

Figyelt kérdés
Egyébként semleges arccal szoktam és még meg sem néznek (lány vagyok).
2014. jan. 1. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azt hinnék be vagy szívva:D


amúgy tuti többen megnéznének,de szerintem nem jó az erőltetett mosoly

2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legtöbb lány szebb, ha mosolyog.:D
2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jössz be nekik vagy nem nézel ki jól akkor miért nézzenek meg? Szerintem semmin nem változtatna.
2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam valahol hogy állítólag hatásos tud ám lenni ha valaki mosolyog. persze nem kell teli vigyor nyitott szájjal csak egy kis laza mosoly kell, semmi több. Hidd el a legtöbb emberben ez a pozitívumot váltja ki akire esetleg ránézel mert ő is jobb kedvű lesz ettől.

Hidd el ha mosolyogsz de nem erőltetve, csak simán természetesen sokan pozitívabban néznek majd rád. És ez a férfiakra is igaz!

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
sminkelsz?:D
2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
neked is jobb olyan emberre nézni, aki mosolyog, nem?
2014. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, sminkelek.
2014. jan. 1. 19:14
 8/12 Tarnolf ***** válasza:
100%

Amíg nem erőltetett a mosolyod, sokat változtat. :D Én is szívesen nézek rá (és mosolyodom el) egy olyan emberre aki mosolyog. :)


Páran, konkrétan a rosszindulatú, buta emberek, hülyének nézhetnek, de őket ne vedd figyelembe. :D


És hidd el, a te hangulatodon is sokat fog dobni, legalábbis az én hangulatomon dobott. :)

2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elfáradnának az arcizmaid :D na de a lényeget leírták már előttem :)
2014. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt 1x h vmi vicceset meséltem a tesómnak (lány) az utcán.Persze széles vigyorral mondtam.Jött velem szembe 1 csaj tök komor arccal(bámulta a földet aztán egymásra néztünk) és mikor rávigyorogtam az is el kezdett mosolyogni :D

Akkor jó érzéssel töltött el h a saját jókedvemmel meg tudtam "mosolyogtatni" mást is.Szóval vmilyen szinten a jókedvem átült másra is.

Tehát mindenképp pozitív érzés másnak is ha vidám embereket lát.

20/f

2014. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!