Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználtak részegen!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak részegen!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok az a bulizós fajat srác(17/f), de néha néha szoktam menni ide oda.

Tegnap este(szilveszter) mentünk egy házibuliba, de amolyan bárki bejöhet házibuliba. Nagyon jó volt, ittunk rendesen, de teljesen ura voltam magamnak, de valahogyan mégsem. Sok embert megismertem, sok lánnyal beszélgettem és a többi.

De volt 1 lány, aki mások szerint szép, nekem abszolút nem volt az esetem. Elkezdett rám nyomulni nagyon. Előtte persze hirtelen ittam sokat, nagyon elszállt az agyam, csak ültem egy fotelban, ő a karfára ült, és kihasználta a helyzetet, elkezdte úgymond kényeztetni magát velem, megfogta a kezem és vitte ide-oda ha értitek. Valamilyen szinten én is csináltam dolgokat, de abszolút nem akadályozott meg semmit, de én inkbb mentem máshová, követett. A LEGROSSZABB, HOGY Ő FULL JÓZAN VOLT!

Azóta csak ezen rágódok, nem lelem meg a lelki békémet, nagyon aggaszt ez a történés, sajnos senkinek nem tudtam róla beszélni, de úgy érzem kéne. Nagyon haragszom rá, amiért így kihasználta a szerencsétlen helyzetemet, tudom Ez nagyrészt az én hibám, de szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan "Dolgozhatnám fel" ezt a "traumát" mert ezen az eseményen úgy érzem teljesen elvesztettem a jó ERKÖLCSÖMET. Teljesen! Holott ezelőtt soha semmi erkölcstelen dolgot nem tettem, mindig jó voltam, megvédtem a gyengébbeket mégha ennek nincsis köze ehhez, de nem tudom felfogni mit csináltam és csinált velem.


2014. jan. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már így marad, vond meg a vállad, máskor meg ne piálj.
2014. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

helyesírás 78%

fogalmazás 20%

logikai összefüggés 0%


válaszom: nem 51%-ban

2014. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig részeg vagy?

Hogy jön az ide,hogy te állítólag segíted a gyengéket?

2014. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LOOSER!
2014. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!