Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 22 éves nő vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Én egy 22 éves nő vagyok férjnél, de viszont nekem tetszik egy srác aki 26éves, beszélgetünk. Azt mondta tetszem neki én is és szeretne velem találkozni, Hogyan reagáljak most vagy mit lépjek? Vagy szerintetek ő mire gondolhat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 19:44
1 2
 11/13 Noydra ***** válasza:
Ha ezt itt meg kell kérdezned, van egy rossz hírem, r..banc vagy.
2014. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos ő is abban a cipőbe van hogy még nem élte ki magát.nem kell egyből elitélni.gondolkodj el azon hogy megérie hogy a tűzzel játsz kockára tedd a kapcsolatodat.
2014. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nemo4 ***** válasza:
Na szerinted királylány mit is akarhat egy férjes asszonytól egy idősebb férfi ? Dugni ! Bármennyire is vulgárisan hangzik, de dugni. Viszont te mit akarsz a férjedtől ? Mert a legfontosabb kérdés ez ! Ha már tisztáztad magadban, hogy hogy a férjed szereted és vele szeretnéd leélni az életedet, akkor felejtsd el a mellé kefélést, ha pedig jobban izgat a 26 éves, akkor váljál el és szingliként kezd ujra !
2021. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!