Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, megtanulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, megtanulnátok a jelbeszédet, ha cserébe Weisz Fanni lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Most szilveszterkor Áder János beszéde közben Weisz Fanni tolmácsolta az elnök szavait a hallássérülteknek. Akik ismerik őt, az egybehangzó állításuk szerint ugyanolyan szép belül is, mint kívül. Ha ő lehetne a barátnőtök, vállalnátok, hogy megtanuljátok a kommunikáció ezen formáját?

2014. jan. 2. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Azt pont láttam :D

Egyből tágra nyílt a szemem annyira szép nő.

2014. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
*És én megtanulnám anélkül is csak túl lusta vagyok.
2014. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Hát szép-szép, de sok ilyen lány mászkál még az utcán:)
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak ezért nem, de "jutalom" nélkül, csak úgy, a tudásért lehet, hogy megtanulnám. De a szájról olvasás jobban érdekel.
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Meg.
2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Tavaly is Ő jelbeszélt. Engem érdekelne a jelbeszéd annélkül is, hogy a barátnőm lenne. Mivel nem tudok kivel jelnyelven beszélni így nem tanulom meg, mert csak elfelejteném. De ha lenne egy ember akivel csak így tudok beszélni, biztosan megtanulnék jelnyelven.
2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Singularity, a lusta embereknek jót tesz némi motiváció! :)
2014. jan. 2. 23:52
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja:)

Szépen néz ki

2014. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 HalkHogen ***** válasza:
42%

Meg ám! :)


Eszméletlen szép az a csaj.

Gőzöm nincs, Jani miről ugatott, annyira el voltam foglalva Fanni szemlélésével.

2014. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!