Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon gáz ha egy lánynak ilyen alakja van?

Figyelt kérdés

Pár embertől folyamatosan kapom a kritikát, hogy széles a csípőm, vastag a combom és hogy fogynom kéne, ezért gondoltam itt megkérdezem, kinek mi a véleménye. Jöhet hideg és meleg is.


[link]

A viszonyítási alaphoz: 170 cm vagyok.


Szóval, tényleg fogynom kellene?

Előre is köszönöm a véleményeket!



2014. jan. 3. 00:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem azért írtam ki, hogy bárki is megdicsérjen, hanem azért, mert a környezetemben élők sokat kritizálnak amiatt, mert széles csípőm és vastag combjaim vannak. Azért tettem fel a képet, mert kíváncsi vagyok más fiúk véleményére is, nem csak azokéra, akikket a baráti körömben tudhatok.
2014. jan. 3. 00:35
 12/25 anonim ***** válasza:

jajj..jajj.jajj..nem holmi műlibák netes képeiről kell véleményt alkotni!?


[link]

2014. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Nemtudommilyen válasza:
11-es én akartam, csak 5 percenkét tudok válaszolni :((
2014. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti kamu! Aki ebbe az alakba beleköt, az akassza fel magát ;)
2014. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Szerintem ez a testalkat, teljesen szexi:)
2014. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utálom, mikor valaki nem a saját képével "büszkélkedik" hanem máshoz próbálja magát hasonlítani..

Miért nem raksz fel képet magadról?

Miért egy idegen embert kell véleményezni?

Tiszta szánalmas komolyan..

2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
SZÁNALMAS VAGY!
2014. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#13 Látod látod..nem kell annyi csínyt elkövetni, hogy a csúnya gonosz modik (szarkasztikusan xd) kicsesszenek veled :)
2014. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csak azért mondják, mert szemtől-szembe nem mernek rád nyomulni. Bár küldhetnél egész alakos képet is, mert azért nem minden látszik
2014. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Te is tudod, mi is tudjuk, hogy semmi baj nincs az alakoddal, csak most épp nincs senki aki fényezzen, és idejöttél bókokért kuncsorogni. -.-
2014. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!