Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este felmegyek a barátomhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este felmegyek a barátomhoz, de most jött meg. Mit csináljak? ( többi lenn)

Figyelt kérdés
nem is terveztük hogy szex lesz, nem ez a baj, de én ismerem magam és végig azon fogok parázni hogyha tampont használok hogy nem áztam-e át.. ha meg betétet rakok be akkor meg ha esetleg megfogja a fenekem azt érzi, szóval ez megint nem jó.
2014. jan. 3. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni ezeket neked is és a barátodnak is.
2014. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most mi nem jó? Mondd meg neki h megvan. Ennyi.


Ha mégis nekiálltok akciózni, tegyetek törölközőt a feneked alá, hogy ne legyen minden csupa trutyi.

2014. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Idonkent elmesz wcre es kicsereled.... nem?
2014. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Paulik Áron ***** válasza:
56%

Mi a rákért lenne baj, hogy érzi a betétet? Ha ez neki problémát okoz, nagyon gyorsan keress egy normális srácot...

Ezt az egészet meg inkább vele beszéld meg. Ha nem érti meg, szintén nagyon gyorsan keress egy normális srácot.

2014. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiúk (ha nem teljesen idióták vagy gyökerek) teljes mértékben elfogadják ezt a dolgot a lányoknál.

Nem fogja zavarni, hogy esetleg betétet használsz. Ha pedig átázol akkor egyszerűen cserélj tampont.

2014. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi mond meg a sracnak hogy mi a helyzet!!! :))

Meg fogjaerteni.... ja es nem aza lenyeg hogy szexeljetek vagy hasonlo... nezzetek filmet es bujjatolossze az is eleg jo(szerintem). ;)

16L

2014. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felmész hozzá és van rá lehetőségetek, akkor ő biztosan tervez szexet. Hívd fel, mondd el neki minél előbb, hogy mi a helyzet, mert ez így sokkal jobb, mintha csak akkor tudná meg, amikor már a bugyidban van a keze.
2014. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom, szerintem elég hülyeség úgy, hogy odamész, vagy felhívod és "szia, menstruálok, csak szólok"...


nálunk ez úgy működik, hogy ha átmegyünk egymáshoz és netán hevességre kerülne sor (ami persze nem mindig van, mert sokminden mást is szoktunk csinálni), és a bugyija felé matatnék, akkor ő szépen megfogja a kezem és elhúzza onnan, odasúgja két csók között, hogy "ma ne" és ennyi.. én tudomásul veszem, csókolózunk meg bújunk egy fél óráig még, aztán csinálunk valami mást, ennyi

2014. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm elejétől kezdve simán megmondta hogy megvan neki és kész. Nincs ebben semmi. Az lenne fura ha nem lenne meg :D
2014. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!