Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket lehetne küldeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket lehetne küldeni egy olyan pasi felé, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Legyszi a morze meg fustjelektol kimeljetek.

Az a baj, hogy elegge felenk vagyok, es ha latom, hogy ramnez akkor se merem tovabb nezni, mert attol felek, hogy azt fogja gondolni, hogy nah ez a kis liba is oda van ertem, azt csinalok vele, amit akarok. Beszelni nincs alkalmunk.


2014. jan. 3. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

De jó, hogy tudod mit gondol a másik... akkor te biztos gondolatolvasó vagy!


Másrészt ha eleve ilyet nézel ki belőle, akkor mégis mit akarsz tőle? Mennyi idősek vagytok egyáltalán? A kérdés alapján Ő valamivel idősebb lehet nálad. Beszélgetésre pedig neked kell alkalmat teremteni.

Az pedig nem baj, ha látja, hogy tetszik neked. Másként mi alapján gondolhatná, hogy közeledhet feléd, ha akar? Gondolkodj egy picit! :)


NE legyél könnyen kapható, sőt! DE! Ez nem azt jelenti, hogy megközelíthetetlen legyél! A kettő elég más. Gondold át jól és megérted Te is!


22/F

2014. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De evekkel ezelott mar probalkozott nalam. En pedig nem foglalkoztam vele, hidegen viselkedtem. Igen. 12 evvel idosebb nalam, es ezert nem merek kezdemenyezni
2014. jan. 3. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfit el lehet utasítani, de pofátlanság utána elvárni, hogy Ő kezdeményezzen nálad. Ezt nem gondolhatod te sem komolyan! Ilyenkor, ha megbántad, nem jeleket kell küldeni már, hanem neked kell odamenni hozzá. Közvetlenül, egyértelműen. Ha egy csepp büszkeség is van benne, nem megy oda magától hozzád még egyszer.


Ne értsd félre, lehet "jelelni", mert nektek nőknek ez a buta mániátok, de ebben a helyzetben tök fölösleges, mert le fog róla pattogni, mint egy falról. :) Méghozzá jogosan, okkal. Szóval csapj a lecsóba, vagy felejtsd el!


De azért sok sikert kívánok!

2014. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!