Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt lányok, ti megbocsájt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt lányok, ti megbocsájtottatok a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Indokot is kérek szépen!

2014. jan. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
persze , menj vissza nyugodtan, hátha mégegyszer megcsal és megkérdezheted, hogy mengint megcsalt visszamenjek megint?
2014. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert hatalmas csalódás volt. Mintha hátba szúrtak volna..
2014. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én volt akit egyből kidobtam, mert nem volt túl mély még a kapcsolatunk ahhoz, hogy ezt megtudjam bocsátani. Volt akinek viszont megbocsátottam volna, de neki a másik kellett.
2014. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszer csaltak meg, nem bocsátottam meg, eszembe se jutott, hogy adjak neki még egy esélyt, mivel egy olyan lánnyal történt, akit ismertem és jóban voltunk, ráadásul két hónappal az eset után tudtam meg, nem is a páromtól, hanem a lánytól, mert a lelkiismerete nem bírta tovább. Nekem ilyen gerinctelen pasi nem kell, azonnal szakítottunk.
2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
az ilyen srác nem érdemel meg! hiába kéne nekem, el kell fogadni hogy egy balfütyi,és idiótával,aki nem becsül meg nem járok.
2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bocsátanék meg neki. Igen egyszerű, mert ha bármikor megcsal, onnantól kezdve én félhetnék és retteghetnék.

Mert aki megcsal, annak lesz mindig kifogása arra miért tette meg. És nekem hosszabb távon nem kellene az, hogy én otthon főzök neki, ő meg nagyban másnál melegedik.

Pláne ha már gyereket is "tervezünk", akkor az sem kellene , hogy csupán azért félremenjen, amíg én szükségszerűen meghízok a terhesség alatt, szükségszerűen megváltozik a testem szülés után stb. stb. és nyilván 50 év után is ott feküdne mellettem, azzal a tudattal, hogy közben másokkal is lefekhet, hiszen csendesen beleegyeztem? Na neee.

2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!