Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit vártok el első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit vártok el első randin a sráctól, ha ő hív el és mondjuk minimálisan szimpatikus még csak?

Figyelt kérdés

Tehát nem mondasz nemet a randira, de még nem tetszik annyira, még nem is ismered?


Milyen témákat kedveltek ilyenkor? Mi a nyerő nálatok?


2014. jan. 3. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy minél jobban lehúzd. És ne találkozzatok többet :)


20/L

2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

add magad. ha megjátszol vki mást abból baj lesz.


témának meg:

mibe hisz, hogyan képzeli el a jövőjét.

két nagy téma, átlehet rágni frankón

2014. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nyerő, ha nem magát fényezi, csak akkor beszél magáról ha kérdezem, és inkább felőlem érdeklődik, mert őszintén szeretne megismerni. Szeretem ha vicces valaki, de ne legyen erőltetett ha nem olyen típus.
2014. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha randi, akkor legyen konkrét terve a fiúnak és esetleg B terv, ha a lány nem rajongana az A tervért. Én inkább azt szeretem, ha magáról mesél. Az ilyen filozófiai témák, amiket előttem említettek nagyon jók. Főleg, ha intelligens nőre vágysz.
2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt, hogy ne hozzon kényelmetlen helyzetbe azzal, hogy állandóan utalgat rá, hogy milyen jók lennénk egymásnak. én is filozofálgatni szeretek ilynekor - kényelmes és biztonságos.
2014. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!