Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » életem végéig egyedül leszek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

életem végéig egyedül leszek? Nem lesz sose barátom?

Figyelt kérdés

Utolsó éves gimis lány vagyok (duplán évvesztes; +1 év ovi, +1 az 5 éves gimi miatt).

A tanulásra koncentrálok, nem járok el szórakozni (főleg nem iskola időben, mert péntekre nagyon-nagyon kimerülök).


Lényeg, a lényeg, nem jàrok el itthonról. Csak suliba, vásárolni és ha úgy adódik, a városba a barátaimmal.


Céltudatos vagyok, ami a jövőmet illeti. 3 éve az 'àlom munkahelyemen' önkénteskedek, gyakornokoskodom.


Mondták már többen-idősebb férfiak is-, hogy szép vagyok, de nem nagyon hiszem el ezt magamról.


Egy ismerősöm szerint jót tenne, ha eljáenék, de nem nagyon vagyok az a típus.


Nem volt még barátom, de szeretnék már.


Mit tennètek a heszemben?

19l



2014. jan. 3. 23:13
1 2
 1/13 The Guard ***** válasza:
Kérek képet és meg mondom h szép vagy e vagy nem ;)
2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a leírtak alapján jó vagy így is. Legyél vidám, barátságos és közvetlen és mosolyogj sokat.
2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Majd mindjárt rád ír egy rakás suttyó priviben aztán válogathatsz - hátha :)


Egyébként tényleg annyi a titok, hogy legyél emberek között (lényegében mindegy hogy hol, de lehetőleg ott ahol jól érzed magad) és lélekben légy nyitott egy párra. Csak néha ábrándozz róla és kész. Hagyd hogy a megfelelő időpontban betoppanjon.

2014. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

helyedben összejönnék magammal:D

F18

2014. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Menj el valahová a barátaid nélkül, egyedül. Úgy bátrabban oda megy hozzád egy fiú. Nem fogsz egyedül meghalni, mindenkinek van párja. Hiszen 7 milliárd ember él a Földön, és előtted még az élet. Nem véletlenül mondják ezt. Csak ne add oda magad egyből az első szembejövőnek, hanem ismer meg alaposan. Ha szeretnél beszélgetni akkor írj privátban nyugodtan. :)
2014. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon helyzetben voltam. Én se járok el sehova, és már nagyon szerettem volna egy barátot. Ráadául volt egy kiszemeltem, aki kiatt mindig szomorú voltam, és tudtam, hogy nem jövünk össze. De most 3 hete együtt vagyok az egyik leghelyesebb osztálytársammal, pedig ha valaki akár most suli elején azt mondta volna, hogy összejövünk, hát beleröhögtem volna a pofájába.

Szóval próbáld meg megérteni, hogy a szerelmek tényleg kialakulnak, majd az idő megoldja. Ez nem közhely, így van. Ne aggódj, előbb-utóbb lesz valakid. :) 16/L

2014. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eddig kezdeményezett már nálad valaki? Az is számít, aki neked nem tetszett...:D Gondolom introvertált vagy és ez manapság gyakran gondot okoz. Esetleg kaphatunk egy képet?:) És nem mellesleg mi az a munkahely?

18/f

2014. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem vagy egy átlag nő ez a lényeg..egy nő legyen egyedi ha érted mire gondolok.építed a jövődet,céltudatos vagy,nem jársz el inni minden hétvégén mi kell még ?... :)
2014. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy próbálkoztak már nálam. Nem szeretném világgá kürölni, de velük elég sok helyre mentem dolgozni városon belül. A 'munkatársaim' szerint kedves, nyitott, vicces, aranyos, szép vagyok (nem én találtam ki)
2014. jan. 3. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:
19 évesen nem késtél le semmiről még. :) Meg ami fontos iylen fiatalon azért még élvezd is az életet, járj többet szórakozni.
2014. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!