Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek káros a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek káros a sok maszturbáció fiúknál? :D

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan következménye,hogy ha mondjuk csinálod többet akkor nem lesz akkora szükséged egy párkapcsolatra és inkább elvagy ''nehéz első lépés''ek nélkül ami miatt nincs párkapcsolatod?
2014. jan. 4. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
orvosilag kb semmi ha jól csinálod akkor meg csak edzetteb leszel :D
2014. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
párkapcsolatatot meg ne csak a sex miatt igényelj
2014. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pozitív hatásnak számít, hogy nem mész bele felelőtlen párkapcsolatokba, csak a szex miatt, amiért ki vagy éhezve.
2014. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Káros, én már ínhüvelygyulladást kaptam.
2014. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a sok hülye kérdés káros!
2014. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pl olyan helyzet van hogy vannak lányok akikkel együtt lehetnék kis nehézségek árán de ha mondjuk rájuk gondol az ember akkor nem teszi meg azt a lépést..
2014. jan. 4. 00:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Káros. De, hogy ez havi 1 vagy napi 10, teljesen egyénfüggö. Normális személyiségalkat esetén tudja/érzi, hogy a facverés nem azonos a szeretkezéssel. Akinek meg mindegy azt kerülni kell a normális csajoknak.
2014. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez okos gondolat h nem megy bele az ember felelőtlen kapcslatokba csak mert igény van
2014. jan. 4. 00:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha elvagy farokveréssel, és nem vagy még elég érett a "nehéz első lépések" megtételéhez, az nem feltétlenül káros hatás.
2014. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Paulik Áron ***** válasza:

Szerintem akkor káros, ha szenvedéllyé válik és már csak azért csinálod, hogy csináld. Ha rendszertelenül és mindig csak akkor, ha épp eszedbe jut leggyakrabban néhány naponta, nem hiszem hogy bajod lesz tőle.

Egy exem másik exe annyit maszturbált, hogy 2 órán keresztül kellett döngetnie a csajt, mire elment. Ez azért messze van a normálistól, és nem is túl praktikus.

A legtöbb lány elfogadja, hogy mi srácok verjük időnként, de szerintem kevésnek jön be, ha függő vagy... és ha már belejöttél, nehéz leállni.

Azt nem tudom, hogy a párkapcsolatra vágyást befolyásolja-e, én sosem voltam nagy maszturbátor és szerencsére nem is adódott ebből sose bajom... inkább hagyom a munkát a barátnőmre, vele sokkal jobb edzeni :)

2014. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!