Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok... 2-éve az illetőbe. reménytelenül, nagyon sokat szenvedek miatta.... próbáltam elfelejteni őt de nemmegy. mit tegyek?
2014. jan. 4. 02:53
 1/10 felelős0102 ***** válasza:
tudja az illető?
2014. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért reménytelen?
2014. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért szenvedsz miatta?
2014. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Didiiayer ***** válasza:
Próbáltál már valaki mást keresni, másokkal ismerkedni, hogy elfelejtsd?
2014. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom hogy is kezdődött pontosan...

Én egy 17-éves lány vagyok, ez a fiú akibe szerelmes vagyok, az egyik legjobb barátom, de neki van egy barátnője akivel boldog párkapcsolatban él, és ezért reménytelen.... nagyon sokat szenvedek ez miatt, hogy nem lehet az enyém, és ciki bevallani de féltékeny is vagyok, ne nézzetek ringyónak, nem tehetek róla, belé szerettem, :(( mégis micsináljak? ha bevallom neki hogy szerelmes vagyok belé tutira elfogom veszíteni, és igazából. aztsem akarom hogy. ezt megtudja a barátnője... nem akarom tönkre tenni az ő kapcsolatukat sem.

2014. jan. 4. 03:00
 6/10 A kérdező kommentje:
próbáltam, de mindenkiben őt akarom keresni.egész nap rá gondolok szinte bele őrülök, állandóan facen, is őt nézem mikor lép fel... már nagyon belefáradtam az egészbe..
2014. jan. 4. 03:03
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éve? azta. szerintem felejtsd el.
2014. jan. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 felelős0102 ***** válasza:
100%
szerintem mindenféleképpen mondd el neki, hogy mit érzel. legalább megtudod, hogy hogyan érinti őt. megkönnyebbülsz. lehet, hogy viszonozza az érzéseidet. az is lehet, hogy nem. nem tudhatod. maximum elveszíted, mint barátot.. úgy legalább könnyebb lesz elfelejtened.
2014. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, csak nálam három évig tartott. :) Aztán tovább már nem bírtam, elmondtam neki (persze sejtette, mert a nők félelmetesen jól érzik ezeket), és annyira kedves, korrekt módon, megértően kezelte a dolgot, hogy meg tudott maradni a barátságunk, sőt, még erősebbé vált. Ezzel párhuzamosan szerencsére sikerült szép lassan kiszeretnem belőle, sikerült elfelejtenem, úgyhogy ma már csak nagyon erős barátság az, ami van közöttünk, és ez így van jól.


Szóval mondd el neki szerintem. :)


19F

2014. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 5 évig voltam reménytelenül beleesve valakibe. Szerencsére sok szenvedés árán de elmúlt. Most pedig lehet egy újabb nehéz 5 év vár rám.
2019. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!