Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatnék meg? Nem akarok már rendes lenni.

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom,állandóan segítettem mindenkin.Meghallgattam a problémáikat,ha tudtam segítettem,ha le voltak törve elsőként ugrottam,és ott voltam.Ha kellet fogtam a kezüket,ha kellet együtt sírtam velük stb..De már nagyon torkig vagyok,azzal hogy állandóan belém rúg az élet.Állandóan csak a szenvedés jut,mert mindenki belém rúg egyet.

Tudom,hogy az én hibám mert nagyon érzékeny vagyok lelkileg,de már nem akarom ezt!Én is olyan akarok lenni,aki ha kell át tud gázolni másokon,ha kell tud bunkó lenni.Hogyan tudnék megváltozni?


2014. jan. 4. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

kezd itt és trollkodj:D

az őszinte véleményed mond el azoknak akiknek segítesz,azt sokan nem viselik el és máris bunkó leszel :D

de ez csak úgy működik ha igazad is van :D

szóval tapasztalat kell


amúgy meg ne nyavajogj mert szánalmas :/

2014. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szarj le mindent es mindenkit. Mutass kozepsoujjat es legy az aki lenni akarsz.
2014. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általában azt mondom amit gondolok!Csak szépen csomagolva.

Amúgy meg miért lenne troll a kérdés?Komolyan kérdeztem amit ki írtam,nem poénkodni jöttem ide!

2014. jan. 4. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, viszont tudd, ki mit érdemel!
2014. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetertek a 2-es vaszoloval, tenyleg le kell sz*rni, erzeketlennek lenni azzal aki aki beled rug, ilyen ez a mai vilag, de hat Istenem, ha szemet volt megerdemli. nem szabad masok velemenyev foglalkozni. ha eljutna minden ember odaig hogy segito szandekkal foglalkozna a masik eletevel, epito kritikat mondana, de elsosorban maganak akarna megfelelni, akkor lenne szep az elet.:)
2014. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj rendes, de ne legyél lelki szemetesláda. Ennyi a trükk.
2014. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!