Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a magas lányok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én imádom ha nálam magasabb a csaj, de ez nem követelmény.
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
meg hát
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nem
2014. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon
2014. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akik 'nem'-mel válaszoltak megtudnák fogalmazni röviden, hogy miért nem? :D kíváncsi vagyok :P
2014. jan. 4. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem számítana, de én alacsony vagyok, és a csajoknak számít.
2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Hogy miért? Mert rontaná úgymond az "alfahím" (férfi)szerepet. Magyarul: kellemetlennek érezném ha nekem kéne felnézni a lányra ha hozzá beszélek, illetve kb lábujjhegyre kéne állnom ha megakarom csókolni. Nem vagyok soviniszta mielőtt félreértenél. Egyébként én 185 cm vagyok tehát most afölötti lányokról van szó. Még ha velem egymagas azzal nincs baj, leginkább 190 felett lenne zavaró.
2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen úgy gondoltam, hogy a csaj magasabb is, csak, hogy úgy általában bejönnek e.

Én pl. 16 éves létemre 180 cm vagyok.

2014. jan. 4. 21:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezesetben annyi nem elég hogy magas. Legyen szép az arca (szeme szája stb) illetve maga az alak még a nagyon fontos. A magassága csak ezek után jön. Egyébként ja van olyan magas lány amelyik bejön és van amelyik nem, de ugyanez a helyzet az alacsonyaknál. Abszolút nőfüggő.
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!