Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a normál méret 13-14 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normál méret 13-14 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van akinek kisebb, nagyobb, de úgy kb. 13-14 éves lányoknak mekkora a normál melltartómérete?

2014. jan. 5. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ezzel kéne foglalkozni 13-14 évesen.
2014. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

kb 140 cm azt hiszem

27N

2014. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*sóhaj*


Felnőtt korban sincs "normális", mert igen nagy a diverzitás nő és nő között is. Ezt fejeljük meg azzal, hogy egy 13-14 éves GYEREK még GYEREK és fejlődésben van és mindenki más tempóban érik. Van, aki 14 évesen még egészen kislányos és láttam olyat, akit benéztem legalább 20 évesnek (nem vicc!), mikor kiderült róla, hogy csak 14. Az államat keresgéltem...


Szóval nincs "normális".

2014. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!