Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány aki nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány aki nem túl szép és duci is, viszont istenien tud főzni járnál vele?

Figyelt kérdés
nem lenne neked megalázó, hogy ezért vagy csak vele?
2014. jan. 5. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Csak a főzés miatt tuti nem járnék egy csajjal sem (amúgy is tudok főzni). Biztos van más olyan tulajdonsága is,

ami miatt vagy bejön, vagy kizáró ok.

2014. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem érdekel hogy mennyire tud főzni
2014. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy belőlem is tehént csináljon? Na neeee. No.
2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Galaxis. ***** válasza:
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen. A szépség relatív. De ez nekem elõny, fõzõcskézhetünk együtt akár :)
2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Őszintén merem remélni, hogy nem sok pasi van aki csak a főzés miatt járna egy nővel...

22L

2014. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De. Én igen, mert ott lehet megfogni:D Mindig finom kaja....áh de jó:) Az a férfi bamba akit nem a hasával lehet megfogni. Utána vénségére rájön, hogy nem jó asszonyt fogott magának:)
2014. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert az olyan pasit szereted aki még egy villanykörtét se tud kicserélni? Menj már... Imádom aki tud főzni!:)
2014. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is kitudom cserélni a villanykörtét képzeld el, nem vagyok totál béna. Pont erről beszéltem : pasié a villanykörte a nőé meg a háztartás mi ? Nem! Senki nem melózik a másikra! Ha éhes a férjecském akkor csinál majd szépen magának kaját és ha a villanykörte az én olvasólámpámban égett ki, akkor majd én fogom kicserélni!
2014. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jó akkor leírom még egyszer csúnya beszéd nélkül , mert látom szépen töröltetted a kommentemet!


Borzasztó undorítónak tartom azt a felfogást, amit a "jó asszonyos" hozzászóló képvisel. Annak kellene a normálisnak lennie, hogy egy házzaságban egyenrangúak a felek. A nő nem csicska, hogy kiszolgálja a férjét, főzzön, mosson, takarítjon, nevelje a gyerekeket és mellette még dolgozzon is, még a pasinak még nincs más dolga csak bedögleni a fotelba és nézni a tv-t, közben várni, hogy a szintén hullafáradt asszony a szájába tolja vacsorát. Ennek nem így kellene működnie. Én egyenrangú szeretnék lenni a férjemmel, nem pedig a rabszolgája!

2014. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!