Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lett hirtelen, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lett hirtelen, mire véljem a viselkedését? Fontos!

Figyelt kérdés

Éjjel csókolóztam egyik haverommal, és a másik haverom aki velünk volt hirtelen bunkó lett velem, most meg azt mondta hogy nevetett rajtam mert eddig nem akartam senkivel semmit, most meg csókolóztam. Féltékeny? Nem értem mi baja van, ha egyszer nem tetszik nem tehetek róla

18L


2014. jan. 5. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vagy talán csak ri bancnak tart,hogy járni senkivel sem akarsz,de aztán csak úgy rá cuppansz az egyik haverodra?:)
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha őt kérdezed meg mi a baja....
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Neki meg szar érzés az a baja. TTe pedig érzéketlen vagy és fel sem fogod.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fájt neki ,hogy vele csináltad
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*nem vele!
2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg r*banc vagyok, mekkora bűnt követtem el, hogy több év ismeretség után mertem csókolózni valakivel, egyébként tudja hogy ő nem tetszik nekem
2014. jan. 5. 17:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy féltékeny, lehet, hogy egy ribinek meg hazugnak tart, mert mást csináltál, mint amit mondtál.


Lehet, hogy szerelmes VOLT beléd, de mivel így megnyilvánultál, kiábrándult belőled. Nem csodálnám...


Ha meg azt mondta, hogy nevetett rajtad, mert nem akartál senkivel, most meg hirtelen mégis, akkor szánalmasnak tart.

2014. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy r*banc, csak ne mondj olyat, amit nem tartasz be...mert akkor ilyen dolgok történnek.
2014. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 éves kapcsolatomnak lett vége pár hónapja, érthető szerintem
2014. jan. 5. 17:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek írtad ki a kérdést, ha szinte egy választ sem tartasz helyesnek?


Ennyi erővel megkérdezhetted volna ezt a haverodat is. -.-'

2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!