Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, összetörtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, összetörtem, mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám,hogy szerelmes vagyok egy csajba...kb 1 hónapja el is mondtam neki,hogy mit érzek...és tök pozitívan reagált rá...aztán mondta,hogy adjak neki időt.Adtam is.Végül egy hónap után kinyögte,hogy nem akar semmit.Ezzel nincs is semmi baj...csak hogy én még mindig nagyon szeretem és kínlódok emiatt...folyton egyedül érzem magam,hiányérzetem van.Még azt sem bánnám,ha el tudnám felejteni...de sajnos ez nem megy csak úgy...és fogalmam sincs,hogy mit tegyek azért,hogy ne járjon folyton ő a fejembe és ne érezzem magamat szarul/egyedül...Kérlek segítseteeek!! :( 15/F

2014. jan. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan öreg vagy, hogy több lány nem lesz az életedben...mindig lesz egy lány és egyszer majd te leszel , aki szíveket tör!
2014. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyél a haverokkal, keress egy másik csajt és elfeledteti veled
2014. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiniszerelem :) De jó is volt anno.

Gondolj arra, hogy majd lesz egy sokkal jobb nála. Mindenkinél van jobb, csak meg kell majd találnod. Ha rosszul érzed magad, attól az ő érzései nemfognak megváltozni. Próbáld meg elfelejteni, foglald le magad valamivel, csak van valami hobbid. Hamar túl leszel rajt, és jöhet a következő szerelem majd :)

2014. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Nem erről van szó...ezzel nyilván énis tisztában vagyok,de most nagyon nehéz elviselni ezt az egészet,ezért kértem segítséget tőletek...

2.válaszoló:Igen ezt próbálom most is csinálni,de ha fél percre egyedül vagyok,akkor máris rám tör és széttép a magány...:(

2014. jan. 5. 17:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Ticonderoga:járok naponta kondizni...és akkor nincs is semmi bajom,meg akkorsem,mikor haverokkal vagyok,ugyvalahogy könnyebb :)
2014. jan. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!