Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok valamit legyszii (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok valamit legyszii (? )

Figyelt kérdés

Csussz mindenkinek! :)

Szoval holnaptol suli,es mint altban,jonne a baratnom hozzank,mert egyutt szoktunk menni,viszont most az elobb irtam egy sms-t neki,hogy menjen egyenesen suliba,majd ott talalkozunk. Tehat 'leraztam',nem is tudom miert, valahogy elso nap kis nyugira vagynek mig kierek a suliba,zenet hallgatnek. Viszont mar irta sms-be,hogy haggyam csak el,'megver' o majd csak erjek ne. Azert nem akarok vele,menni mert csacsogna ossze-vissza. Viszont ezt nem szeretnem bevallani neki,mert nagyon erzekeny,es hisztis,nem szeretnem vitaval kezdeni az elso napot. Szoval nem tudnatok,par kegyes hazugsaggal szolgalni :D. Megertem ha ki akartok oktatni,mondhattok barmit csak irjatok valami hihetot,amiert nem velementem. 17/L


2014. jan. 5. 21:44
 1/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Vigyél a suliba egy bicskát, hogyha tényleg meg akar verni meg tudd védeni magad.
2014. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De kis aranyos vagy :)... Mondd, hogy anyád behozott kocsival.
2014. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit.
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még.
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epp menstruàlsz és a reggeli készülödés tovàbb tart ,késésveszély és mivel ilyenkor zabosabb vagy az àtlagnàl nem szeretnéd ràzuditani a gonjaidat inkàbb egyedül sétàlsz stb :)
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most akkor te leszbi vagy? csak, hogy tiszta legyen.

Te is lány vagy ő is, vagy csak sima barátok vagytok?

2014. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, bar nem esek neki bicskaval,meg johetnek tippek, 6-os jogos a kerdesed,nem akarom,hogy emiatt ne tudj jol aludni majd :) nem vagyok lezbi(bar kitudja,meg nem gondoltam bele melyebben) :P csak,remeltem,hogy itt hamar valaszolnak
2014. jan. 5. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent felek azert tole,vagy inkabb tarok mert agressziv.. :(
2014. jan. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!