Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem esek teherbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esek teherbe? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Lassan egy éve próbálkozunk a babával, mindig védelem nélkül szeretkezünk. A menstruációm rendszertelen, van hogy 1-2 hónapot késik, van hogy 1-2 hetet, van hogy pontosan megjön, de erre az orvosok azt mondták, hogy teljesen normális. Szerintetek mi lehet a probléma? Miért nem esek teherbe? Lehet, hogy nem lehet kisbabám? 23/L

2014. jan. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mondja az orvos, hogy az normális ha ennyire rendszertelen a menzeszed. Pl. hogy hónapokat késik. Szerintem ez nem jó, de én nem vagyok doki.
2014. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre itt nem fogsz választ kapni, ehhez orvos kell. Ha rendszertelen a menzeszed, akkor lehet, hogy valami hormonális bibi van, fordulj endokrinológushoz.
2014. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez,hogy így jön meg nem normális. Szerintem keress egy normális orvost! Ilyenkor van,hogy azt javasolják,hogy 3 hónapig szedhetnél fogamzásgátlót, hogy a ciklus beálljon. De egy normális orvos mindenről tájékoztat.
2014. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr. Truth ***** válasza:
0%

A. Mert még nem vagy rá alkalmas. ( az urat udafent nem lehet becsapni)

B. A partnereddel van gond.

2014. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orvos szerint normális hogy rendszertelen a menzeszed???

Sürgősen keress másik orvost!

2014. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A párommal semmi gond nincs, ennyit tudok. Csak nálam lehet a bibi. Szerintem sem normális, de eddig 3 orvos mondta, hogy ez normális teljesen. Akkor itt kellene keresni a problémát?
2014. jan. 5. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy a párodnál nincsen gond? - Megvizsgálták már?

Nekünk vagy 4 év telt el így, ne halogass semmit.

Én is azt tanácsolom, keress egy másik orvost.

Párhuzamosan mehet a párod vizsgálata, meg a te ciklusod normalizálása, - gyorsan telik ám az idő!

2014. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!