Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 vagyok lefeküdtem barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok lefeküdtem barátnőmmel? Többi lent

Figyelt kérdés
nem lyukasztottam át a hártyáját csak picit tettem be neki, mert mondta hogy még nem meri, nem élveztem el előváladékom nem tudom volt. Mit csináljunk szüleinket nem mondtuk el, nem is akarjuk csak akkor ha terhes? Mit tegyünk?
2014. jan. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
legközelebb védekezzetek
2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eza mai vilag! atyauristen, hova fajulnak a dolgok! Edes kisfiam inkabb menjel az iskolaba tanulni!! Ennyi evesen meg gondolni sem kellene az ilyenekre!!!! Nem vagy normalis,azt sem tudod, hogy mivel jatszassz...... Azthiszed hogy ez a "meno"??????Es most nyugodtan lepontozhatssz, nemerdekel...
2014. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy hogy lehet úgy betenni "csak egy kicsit", hogy ne szakítsd el a szűzhártyáját, amikor az ott van KÖZVETLENÜL a hüvelye bejáratánál?
2014. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na biológia könyv kinyit és egy kicsit áttanulmányozni. Miután felfogtad hogy mit is csináltál irány a fevételire tanulni mert az biztos hogy ha nem tanulsz később majd csak a büdös cigány asszonyok fekszenek le veled 100ft-ért.. Már ha lesz annyid..
2014. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szégyellhetitek magatokat!

Remélem terhes, ha ennyi eszetek volt. Csak tudják meg a szüleitek.

Ilyen fiatalon még nem kellene. És nem is vagyok vén szipirtyó a 20 éves korommal, mielőtt még azt hinnétek, hogy azért írom.

2014. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17 éves vagyok és azért mi is a barátnőmmel most kezdjük fel fedezni a szeretkezés örömeit még h 14 évesen
2014. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!