Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok most erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok most erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a napokban találkoztam netről egy sráccal. Az elején olyan volt a srác hogy azt gondoltam mindjárt lelépek. Kicsit nagyképűen viselkedett, mintha nekem kéne tőle "beájulnom" és látszott hogy picit nyomulós, Volt néhányszor olyan megjegyzése ami bukó volt és sértő ( jó nem annyira), de zavarba jöttem hogy nem tudjam mit mondjak. Ugyanakkor volt hogy kedves is volt meg minden. Az első találkozó után már úgy viselkedett mintha tutira lenne majd köztünk valami, telefonon hív stb.. nővérem szerint aki így rám mászik attól nem is lenne nyugtom, és mondtam a srácnak hogy nem hiszem hogy a későbbiekben több kitudna alakulni..ő meg csak erőlteti hogy randizzunk még el dől az.. meg sokszor nem tűnik őszintének..

több bnőm nem javasolja, 1 vki mondta hogy próbáljam meg vele, de eléggé tartózkodom.. nem tudom mi lenne a legjobb döntés.. nem tűnik ő rossz embernek csak szerintem a stílusaink nagyon elütnek..

16L ő 18F


2014. jan. 6. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom. Ha elüttök akkor közös kaland van és nem közös jövő.
2014. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szexnél több nem nagyon lehet közöttetek, annak esélye pedig, hogy egymásba szeressetek szinte 0%.
2014. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rázzd le esélytelen.Nincs meg a szikra köztetek,ami a szerelemhez kell
2014. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!