Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves fiú vagyok többi lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiú vagyok többi lent (? )

Figyelt kérdés
még sose volt barátnőm na az a lényeg hogy hát nem kedvelem ha engem néz mindenki de azért egy kicsit visszahúzódó vagyok, vagyis nem mert nem tudok beilleszkedni mert a lányok és a fiúk hogy is mondjam... homoszexuális dolgokról de lehet hogy én vagyok idióta de a haverjaim BTR (Homoszexuális Time Rusht néznek) már nem azért de a fiúknak nem songokut kéne nézniük ja és ennek tetejébe még ennek ellenére azokat a melegeket hallgatják Justin Bieber t amitől kiütés kapok na mindegy... térjünk a lényegre jön egy lány nem ismerem nem tudom a nevét odajön hozzám megölel aztán meg akar csókolni (nem tudom hogy kell csókolózni) megkérdezem mi ismerjük egymást nem mondott semmit aztán én vissza húzódok, szerintetek mit kellett volna csinálnom? Következőben is ugyan ezt csinálta ti mit csináltatok volna?
2014. jan. 6. 17:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj idősebb nálam 2 évvel de jól néz ki
2014. jan. 6. 17:44
 2/13 anonim válasza:
Jól meg k**tam volna
2014. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És még nem akarok 2-3 évig csókolózni
2014. jan. 6. 17:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye XD
2014. jan. 6. 17:46
 5/13 anonim válasza:

Szóval odajött hozzád egy lány hogy meg akar csókolni? xd

Hova jársz te suliba? o.O a Marson?

2014. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem
2014. jan. 6. 17:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy mit akart de nem hibáztatja :)
2014. jan. 6. 17:55
 8/13 A kérdező kommentje:
*de nem hibáztathatom
2014. jan. 6. 17:55
 9/13 anonim válasza:
te olyan vagy mint én....
2014. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
MI a jó isten van a mai tinikkel?:O Én meg vért izzadok egy csókért is.
2014. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!