Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasított, később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasított, később még lehet belőle valami? (kapcsolat vagy barátság)

Figyelt kérdés

3 hónapja visszautasított egy fiú akibe igencsak hosszan szerelmes voltam. Aranyos, kedves, udvarias, mindenkivel jóba van, ugyanakkor nem népszerű, inkább visszahúzódó. Az úgy volt, hogy kiderült, hogy nem tetszem neki, de muszàly volt ezt a saját fülemmel hallanom. Úgy érzem kellemetlen helyzetbe hoztam... leszólítottam a folyosón a suliban, hogy beszélhetnénk-e és annyira izgultam, hogy csodálkoztam, hogy másodszorra sikerült megértenie valamit abból a katyvaszból amit összedadogtam neki. Azt mondta, idèzem "Nincs veled, baj csak nem tetszel". Így visszagondolva lehet akart volna még mondani valamit csak én sűrűn megköszöngettem és elloholtam, hogy ne lássa könnyeimet.

A kérdés, hogy így még történhet-e valami? Ha a válasz igen, akkor nagyon szánalmas-e ha én kezdeményezek beszélgetést? (nem igen van rá alkalmam, de elképzelhető, hogy lesz egy ritka pillanat...)


2014. jan. 7. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak barátság maximum :(
2014. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
Ne legyél tartalék!!! Nem vagy Te jojó!!! Legyen benned annyi tartás, hogy már esélyt sem adsz neki... Egyszer már nem kellettél neki, nem voltál jó neki... Akkor később se... Nehogy már ő tegyen neked szivességet...
2014. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

hagyd a csudába...

max barátság, de az se most...

2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!