Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha egy fiúnak nôies alakja van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
áááá nem dehogy
2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit is takar pontosan, hogy nőies? Ha gizda vagy akkor nálad vékonyabb..és/vagy ha alacsony vagy nálad alacsonyabb csajokra menj rá! De láttam én már sok mindent...szóval bármelyik csajra rámehetsz csak légy magabiztos...


Ha viszont nagyobb melled van mint a csajnak az gáz! :-)

2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen az a nőies alak férfiaknál?

Melle és nagy kerek feneke van?


Talán inkább kislányos alak, nem?

Vékony, törékeny, "elfújja a szél is"-típus.

2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valamelyik nap a pirosnál megállt mellettem egy srác. magasabb volt nálam (ami nem nagy dolog, elég kicsi vagyok), de kb 2x elfért volna bennem. pedig nem vagyok egy széles emberke. a combja volt olyan vastag, mint az én bokám. na, ez szerintem GÁZ. pedig nekem is elég madárcsontozatom van. de ez már azért nagyon durva.
2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na de minden második srác kislányos alakú......törékeny vékony....kivéve aki jó genetikával született pl kövér gyerek volt gyúrt aztán most van teste...de az tény, hogy minden srác aki jól nézz ki nagyon sok melót fektetett bele szóval nem csak úgy kelt fel egy nap, hogy azt a mekkora izomzatom nőtt az éjjel....
2014. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire nőies. Akár még genetikai rendellenesség is lehet (Klinefelter-szindróma).
2014. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még jò, hogy......
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!