Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti férfiak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak, milyen körömlakkok tetszenek egy nőn? Kihivó, visszafogottabb, esetleg van vmi kedvenc színetek? 21N

Figyelt kérdés
gondolom azért megnézitek egy nő kezét is, hogy mennyire ápolt stb.

2014. jan. 7. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a semmilyen.
2014. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kék,fekete,piros
2014. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Piros
2014. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekes téma, mert nálam a második reakció a női kéz megfigyelése...

Nekem ötletem nincs, de nem is azért szólok hozzá, hanem mert...

...mivel a párom elég intenzíven hord lila ruházatot így a körme is általában lila, nem meglepetés, szereti ezt a színt. Én nem rajongok érte, de mégsem várhatom el, hogy zöld karmokkal szaladgáljon. Elfogadtam mert szerelmes vagyok belé és szeretem nagyon, a kezét csak az ápoltság miatt lestem anno meg, sokat elárul. Ha szeret, tökmindegy hogy spongyabob van rajta vagy egy szép francia köröm, nem fogja érdekelni...

2014. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kézen natúr (átlátszó) vagy egyszerű francia.

Fehér lábon szexi a vörös vagy fekete, ill. a francia.

2014. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
élénk piros!!
2014. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igen, lábkörömről is írhattok, hgy nektek milyen tetszik, akár lábfetisiszták is, rájuk is kíváncsi vagyok
2014. jan. 7. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Lábfetisiszták :D Áahh kellemes téma :)))
2014. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a halvány lila jöttbe eddig a legjobban. 25/F
2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban az átlátszó (talán francia a neve?) körömlakk tetszik a legjobban. Az élénk színeket annyira nem kedvelem, de lehet, hogy csak azért, mert eleve nem kedvelem az olyan nőket, akiknek jól áll az ilyesmi.

Neki például jól áll az élénk színű körömlakk:

[link]


Ami pedig a lábkörmöket illeti... ott is aszerint tartom jónak a festés, hogy milyen stílusú lányról van szó.

2014. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!