Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mielőtt még elkezdenétek oltani, hogy már hány ilyen kérdés van, megnéztem és a sajátomhoz hasonlót nem találtam.

Szóval arról lenne szó, hogy múltkor mikor a barátomnál aludtam akkor a péniszével izgatta a nemiszervemet, de nem jött belőle semmi előváladék meg sperma, mert ugyan állt a pénisze, de hozzá se nyúltam. Így elég messze járt az orgazmustól. Aztán mikor kielégítettem, letörölte magáról, de a keze nem lett olyan. Oda figyel az ilyen dolgokra, megbízom benne. Aztán már felnyúlni egyáltalán nem nyúlt fel, nem ujjazott meg! A csiklómat izgatta, néha talán a keze a hüvelyem környékét is érintette kicsit, de maximum a bejáratot. Nagyon félek, hogy terhes lehetek ettől. Láttam már olyan válaszokat, hogy a hüvely elején lévő savas "cucc" az ami megöli a spermiumokat. És hogy elég mélyre fel kellett volna dugnia az ujját ahhoz, hogy teherbe essek, valamint, hogy ahhoz nem kevés sperma kell.

A közelmúltban elájultam, körülbelül egy hétig hányingerem volt, görcsölt a hasam és fájt a fejem. Az utóbbi pár napban jól vagyok, igaz néha még görcsöl a hasam és fáj a fejem, de már ritkábban. Hányingerem viszont elmúlt. (Gondoltam arra, hogy másnaposság, de az mégis lehetséges körülbelül öt napig?)

Tudjuk, hogy felelőtlenek voltunk, nem kell elismételni! Köszönöm.

Bocsánat, ha nem jó kategóriába soroltam be. Előre is köszönöm az értelmes, normális válaszokat!


2014. jan. 8. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
túl hosszú! szóval gratulálok..igen! te vagy a hibás!
2014. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ettől nem leszel terhes, ne aggódj.
2014. jan. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyi, ha már ettől is parázol, inkább hagyjad a szex témát. Nem oltásból, tényleg rosszul fogod magad érezni miatta. Vagy rendezd le magadban, hogy mitől lehetsz terhes, vagy pihentesd a dolgot egy kis ideig. Semmi baj nem lesz ebből! :)
2014. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Johny88 ***** válasza:
Nem feltétlen csak a kezdeti terhesség okozhatja ezen tüneteket. Főleg nem ilyen hamar, legalább 2 hét mire ténylegesen kiderül! De az elővigyázatosság nem okozott sose problémát. 2 válasz út van most előtted. Az első a terhességi teszt. A másik meg a nőgyógyász. De sztem nem lehetsz ennyitől terhes! Ilyen kicsi hibákat mindenki vét kezdetben!
2014. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 és #3 köszönöm a válaszokat! :)

Szűz vagyok és egy darabig még nem tervezem.

2014. jan. 8. 01:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Négyes neked is köszönöm! :)
2014. jan. 8. 01:39
 7/8 anonim ***** válasza:

1.) Szerintem ennyitől nem lehetsz.

2.) Ha nagyon aggódsz menj el orvoshoz / vegyél tesztet.


A rosszullét lehetett attól is, hogy elkaptál valami betegséget.

2014. jan. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 8. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!