Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel 2nappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2nappal a menstruacioja után szerettkeztunk, es miutan először elmentem nem cseréltem gumit majd visza tettem es folytattuk. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Ja. Es utana pár nappal ra ujjaztam. Es a valadeka miután megszáradt az ujjamon akkor ugy nézzet ki a kezem mindha ki lenne szaradva es fehér volt. Ez mit jelent?

2014. jan. 8. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
fúj..
2014. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

a kiszáradást nem tudom, ahhoz nem értek..

DE a gumis dolog nagy ostobaság, nem véletlen egyszeri használatra vannak írva..(feltüntetve..)

Szóval alapjában véve ha a gumi elég feszes és a gumi levétele után a vissza tételnél a sperma ugyan úgy a belső részben maradt, és a gumi valóban elég feszes ahhoz hogy sex közben ne nyomódjon ki belőle szét lassan valamicske, illetve a sperma levételkor felhúzáskor stb, nem ért a gumi nyílásához, és még biztos van pár feltétele, akkor lehet hogy nem, függ attól hogy levétel után a péniszeden végig fojt e valamicske, és ugyebár a szerencsétől is, hogy ha valami ki is folyt sex közben vagy levételkor a péniszed alsó részére ami nincs a gumiban az aktus közben és onnan, (nagy eséllyel) remélhetőleg ugyebár nem hatolt be sex közbe a kibe dolog közben szép lassan a nő-be és az nem tette a dolgát..


Szal, ez így elég tág hibakorlát..

60-40 szerintem a 60 hogy íííí... nem tudom, mindegyik oldalnak vannak ütőkártyái, és épp ezért nem szabad egy gumit kétszer használni, legalább ha mitomén kitettétek volna pl.. vagy valami, szal..


Most vár rátok párhét aggódás a pisi tesztig gondolom..

Okuljatok belőle.. Egy gumit csak egyszer..

2014. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi levétel es ujra felhejezes nem történt... Csak egyszerűen nem cseréltem ki es folytattam avval...
2014. jan. 8. 01:52
 4/8 anonim válasza:

ja értem egy picurit ott tényleg félre értelmeztem, így már kisseb az esélye, olyan 80% hogy nem és 20 hogy igen. :)


DE akkor se használj egynél többször egyet.. -.-

2014. jan. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőt nem cseréltél mostanában? Hamarosan szükséged lesz rá.


AZZAL nincs baj, csak AVVAL van baj…

2014. jan. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosítanad kérlek h ezt hogyan értetted?
2014. jan. 8. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Irritálja az avval szo.

Amugy engem is....

2014. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyebként a parom elmenese kozbeni lokeseknel se vagyok nyugodt, ti meg igy vegigtoltok még egy menetet.

Jó bátrak vagytok.

2014. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!