Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavar, ha egy lány arcán anyajegy van?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból szeretném tudni. Alapvetően szép arcom van, sima, pattanás mentes bőröm. Az egyetlen "hiba" csak annyi, hogy a bal szemem mellett, kicsit oldalra van 1 kis anyajegy. Nem nagy és nem is kitüremkedő, szőrszál sincs benne, de sajnos ott van. Kiműtetni nem tudnám, mert félek, közel van a szememhez. Srácok, sokatokat zavarna ez?
2014. jan. 8. 05:09
1 2
 1/11 ganjamanya ***** válasza:
Valszeg nem, de látatlanban nehéz megmondani. De jó eséllyel a kutyát sem izgatja :D
2014. jan. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer szerelmes voltam egy lányba. Egyik nap megtudtam, hogy az arcán egy anyajegy van. Alapvetően szép arca volt, sima pattanás mentes bőre. Akkor abban a pillanatban elmúlt a lila köd, és rájöttem, mekkora ostobaságot is követtem el. Rengeteg időt elvesztegettem egy olyan lányra, akinek egy anyajegy van az arcán. Azóta már sokkal óvatosabb vagyok, és igen, zavarna.
2014. jan. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 The Elit Predator ***** válasza:
2 es a tied is elmebeteg volt? Fú mikor észrevettem az anyajegyét, megdícsértem erre fogta a macskáját előtettem megnyúzta élve aztán kiakasztotta száradni. Azóta nem kezdek anyajegyes széparcú lányokkal..
2014. jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Sőt, néha kifejezetten jó.
2014. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egyetlen baj a hozzáállásoddal van. Tényleg igaz a közhely amit mondani szoktak, hogy mindenki annyira szép, amennyire szépnek tartja magát. Ha te szégyenled, hogy ott van, akkor mást is zavarni fog. Hidd el nekem, így látatlanban: jól áll.

Igazából nem is értem, miért kezeled úgy, mint hibát. Fogd fel úgy, mint szexepilt. És eszedbe ne jusson kiműttetni. :) Ha már egyszer szép arcod van (késséggel elhiszem neked), akkor kezeld is úgy magad. ;)

20/F

2014. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj.Küldj privibe képet és megmondom.
2014. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Majka* válasza:
MÉG SZEPLŐSEN, PATTANÁSOSAN, KÓCOSAN, SMINKMENTESEN IS SZÉP VAGY. nem hogy egy aprócska anyajegy miatt, amit ugy mellesleg direkt magukra is szoktak rakni, mint: "apró szépségpötty". ne akarj tökéletes lenni:)
2014. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek, aki értelmes választ adott!
2014. jan. 10. 05:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy aprócska anyajegy még akár szexi is lehet :-)
2014. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem több anyajegy is van az arcomon, az egyik nagy, de tetszettem már meg több fiúnak is :-)
2014. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!