Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Közös barátainkon keresztül megismerkedtem egy fiúval, Filippel. Filipnek az egyik barátnőm, Krisztina tetszik,de Krisztinának nem tetszik Filip. Egy másik közös barátnőnk, Laura azt mondta nekem, hogy tetszem Filipnek, meg hogy üdvözöl engem... De nem nagyon hiszek neki, mert sűrűn szokott nekem hazudni. Majdnem minden nap skypolunk, de nem merem bevallani neki, mert tudom hogy Krisztina tetszik neki. És ha be is vallanám, meg neki is tetszenék, nem birna semmi közöttünk lenni, mert fél év múlva külföldre megy...

HA LEHET,NORM. VÁLASZOKAT :D



2014. jan. 8. 10:56
 1/8 xtazin ***** válasza:
Hát mivel azt írtad hogy nem lehet köztetek semmi, akkor hagyd.
2014. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sör
2014. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
WAT?
2014. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1.kösz

#2."HA LEHET,NORM. VÁLASZOKAT :D" nem tudsz olvasni?!

#3.*WHAT??? :P

2014. jan. 8. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Ez nekem amolyan 14-éves iskolai "romantikázásnak" tűnik. Sosem szerettem ezt az XY-on keresztüli, másodkézből való informálódást. Ha valaki tetszik, megismerkedem vele jobban, és majd eldől, lehet-e köztünk valami. Nem hallgatok a harmadik hazug libára a környezetemben, aki majd megsúgja, hogy talán tetszem neki.


Ha régóta ismered, jóban vagytok, esetleg célozgathatsz rá, hogy mi lenne, ha összejönnétek, talán te is tetszel neki. Itt Krisztinát ki lehet hagyni a képből. Mennyi időre megy külföldre? Hány éves? Ha rövid időn belül (teszem azt, 3 hónapon belül) visszatér, nincs veszve semmi, folytathatjátok ott, ahol abbahagytátok. Amúgy meg, mit veszíthetsz?

2014. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én 13, ő 15. Sajnos a szüleivel kiköltöznek Németországba. Nem régóta, csak 10 napja ismerem. :D
2014. jan. 8. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem felejtős. Ilyen fiatalon még felesleges lenne nagyvonalú kapcsolatokba belemenni puszta szimpátia alapján, ahol a távolság igen nagy gond. Így nem lenne lehetősége Krisztinával összejönni sem akár, ez akár kárpótol, akár sem. Hidd el, lesz más, akivel majd kialakul valami :) Csak légy türelemmel.
2014. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. jan. 8. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!