Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnám szeretni, ha rá emlékez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnám szeretni, ha rá emlékeztetne?

Figyelt kérdés

Fura kérdés lesz, de kicsit bizonytalan vagyok. Van egy barátom, aki iránt elkezdtem többet érezni, és még nem tudom, milyen lefolyású lesz a dolog... de úgy néz ki, ő nem akar tőlem többet barátságnál (plusz szexnél,de az nincs köztünk,csak akarná :D). Nem tudom, hogy ez csak egy kisebb fellángolás vagy mi. A lényeg, hogy nekem nemrég meghalt a kutyusom, ami eléggé megviselt. :( Aztán a sors úgy intézte, h ennek a barátomnak tömbházba kell költöznie, a részleteket most hagyjuk, a kutyát nem tudja megtartani, így gazdit keres neki, és egy új helyet. A barátom nagyon szereti, jó helyet akar neki találni, de egyelőre nincs semmi. Én imádom azt a kutyát, és ezt tudja a srác, ezért gondolt rám. Nálunk meg lenne a nagy udvara, jó körülményeket tudnánk biztosítani neki. Jó lenne... :) Csak félek, hogy ha összeveszünk a barátommal vagy továbbra is ilyen érzéseket táplálok majd iránta, de ő nem így érez irántam, akkor mi lesz? Rá emlékeztetne a kutya? Tudnám így szeretni? Nyilván szeretném, de nem töltene el szomorúsággal, hogy mindig eszembe jut róla a gazdája? Sajnos gyorsan kell döntenem, és nem tudom, mi legyen. Vicces, de kicsit úgy érzem, hogy direkt intézte így a sors, és nekem kell magamhoz vennem azt a kutyát...:) Csak félek... Szerintetek?

21/N


2014. jan. 9. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy tudnád.:) én magamhoz venném.
2014. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha tényleg szereted az állatokat, a kutyát önmagáért fogod szeretni, nem a barátod miatt. Nem az a kérdés, rá fog-e emlékeztetni, hanem hogy az előző kedvenced után készen állsz-e már egy új állat befogadására.
2014. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is magamhoz vennem.A kutya nem tehet semmirol tehat en ugyanugy szeretnem.
2014. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sokat segítettetek
2014. jan. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!